Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csúszik a HP7/2. Mi a valódi...

Csúszik a HP7/2. Mi a valódi kifogás, vagy ok?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 10. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyi ráció van abban, hogy Magyarországról kerülnek fel az első kalózvideók. De ha valóban így van, akkor ez simán lehet indok számukra, hisz nekik az a céljuk, hogy minél több bevételhez jussanak.

Bár egy Harry Potter filmre a kalózváltozatoktól függetlenül tömegesen mennek el kishazánkban is a mozikba, szóval cseppet sem marad üresen a zsebük.

Még az a szerencse, hogy csak egy napot csúszik a premier (remélhetőleg már nem változtatnak rajta).

2011. jún. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen én is azt mondtam hogy legalább csak 1 nap. de a kalózkodók akkor meg átmennek valamelyik országba és ott veszik fel, majd teszik fel. sztem a kalózok ígyis úgyis hamarabb felfogják tenni akár oroszul vagy vmi és akkor lehet raknak rá feliratot vagy vmi, és ahogy megjelenik magyarul rárakják a szinkront.
2011. jún. 10. 12:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
HP7/2 moziban 3D-ben....semmmi sem pótolhatja :)
2011. jún. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg 3D-s lesz?
2011. jún. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezekkel a premier csúsztatásokkal szerintem csak veszíthetnek. Mert ha nem kerül egy film moziba, csak hónapokkal később, akkor addig nagyon sokat letöltik. És ha nem is kerül fel hazai mozis felvétel, akkor felkerül külföldről, és ahhoz jönnek a házi feliratozások, és így tovább. Aki akar, megtalálja a kiskapukat, viszont a türelmetlenek, akik amúgy elmennének moziba, de egy csúsztatott bemutató miatt inkább letöltik, aztán már nem mennek el moziba, mikor már adják. Nem egy filmnél volt már ez, hogy szívattak minket a premier késleltetéssel, viszont mikor már behozták végre a filmet, addigra már a legtöbben megnézték letöltött változatban.
2011. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

12:24: igen 3D-s lesz, de csak konvertált..

18:24: van benne valami...

2011. jún. 15. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!