Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha tehetnéd melyiket uralnád...

Ha tehetnéd melyiket uralnád a négy elem közül?

Figyelt kérdés
Víz, föld, tűz vagy levegő Irányítani létrehozni stb. és miért? (Az avatár aang legendájához hasonlóan.) Mit tennél vele?
2011. jún. 9. 21:14
1 2
 11/15 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Víz! és azt megfagyasztani és lenne egy jó kis jégkorszak :D.
2011. jún. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
én telhetetlen vagyok, úgyh mindet akarom xD
2011. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Víz
2011. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Föld.

Egy erőteljes mozdulattal városokat dönthetnék porba és egy másikkal újat emelhetnék.

Kedvem szerint formálhatnám a világot.Hegyeket és völgyeket hozhatnék létre.

A gyémánt,az arany,a növények,a fém,az ékkövek,a homok mind a földből vannak.Mi mindent tehetnék ezekkel.

Én a Földet választanám.

2013. aug. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

1. A levegőt mert beolvadnék a levegőbe, vagyis láthatatlan volnék, és pici résen is átszivárognék. Meg lebegnék. ( repülnék)


2. A vizet. Mert a növényeket tudnám irányítani, a vizet mozgatni, megfagyasztani, felforralni.


3. A földet mert rengeteg helyen ott van és benne a sok kincs, pl gyémánt. És a fémet, homokot, sziklát is mozgatni tök jó lenne.


4 A tüzet én kihagynám. A hétköznapi életemben túl veszélyes lenne.

2015. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!