Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha tehetnéd melyiket uralnád...

Ha tehetnéd melyiket uralnád a négy elem közül?

Figyelt kérdés
Víz, föld, tűz vagy levegő Irányítani létrehozni stb. és miért? (Az avatár aang legendájához hasonlóan.) Mit tennél vele?
2011. jún. 9. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tűz! nem vagyok egy harcias típus, de nekem nagyon tetszik mint elem és mint fogalom is. Valószínűleg segítenék vele az embereknek és superwoman-ként elbánnék a rosszfiúkkal. vagy csak nyitnék egy grillezdét ! :P
2011. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Víz:) Azért, mert imádom a vizet, és mert mindenhol megtalálható, stb.:)
2011. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
levegő vagy víz... levegő mert mindenhol van és kb a víz is... :D viszont a levegő nem annyira hatékony...
2011. jún. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hát, én minddel :D de ha választani kell akkor föld... és tűz... és víz :D na jó, legyen föld.
2011. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Itt az elemek teljes uralmáról van szó szóval nem csak hajigálni meg lökni lehet velük hanem mindent. Elzárni egy ember légcsövét. Hegeszteni az újunkal fémet gyúrni (földnek számít). Arról ne is beszéljünk ,hogy az emberek 60% vízből van.
2011. jún. 9. 23:11
 6/15 anonim ***** válasza:
Alapból Tűz. Ám az Avatar- Aang Legendája című mesében egyértelműen a víz tetszett a legjobban. Az a leghatékonyabb, a leglátványosabb és még sorolhatnám. Szóval a ha olyan szituáció van, hogy harc és küzdeni kell az életben akkor inkább víz. Viszont ma a hétköznapokban ahol nincs úgy semmi extra akkor inkább a tűz kéne.
2011. jún. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hehe, ez a W.I.T.C.H és a Winx című mesékben is volt. :D

Egyébként meg a földet. Mert én irányítanám a földrengéseket, az évszakok változását, stb...:)

2011. jún. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
tuz,van benne valami biztos,es eros kepesseg lenne,pl. zuko is nagyon jol hasznalta az o kepesseget.ha nem az aang avatart nezuk hanem mas meset,animet akkor a levego is eros,csak az avatarban nem tetszett ahogyan ki lett dolgozva
2011. jún. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tüz!
2011. jún. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Víz! Mert ha tehetném egész életem a vízben tölteném és imádok a vízben lenni.
2011. jún. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!