Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akciófilm vagy szappanopera?...

Akciófilm vagy szappanopera? Miért?

Figyelt kérdés
Egy egyszerű felméréshez kellene. :)
2011. máj. 18. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Egyik sem. Általánosságban mindkettő igénytelen sz@r.

Ha muszáj választani, inkább akciófilm, abból nagy ritkán látok jót is.

2011. máj. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Pont azért, amit az első mondott: általában mindkettő igénytelen, alacsony színvonalú szar.
2011. máj. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem egyiket se, de ha már válaszani kell inkább az akció.
2011. máj. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen az akciófilm a jobb. Mondjuk inkább akciő/dráma vagy akció/thriller áll közelebb hozzám. Általában ezek izgalmasabbak, jobb a történetvezetés és a lélekábrázolási is megjelenik (Pl.:Eredet), mint a klasszikus akciófilmeknél.


Szappanopera

Ez egyszerűen nem nekem készül, hanem inkább dolgozó, fáradt nőknek, nyugdíjasoknak. Ezek egyszerű sablonokra épülnek, könnyen követhető, nem kell gondolkodni hozzá. Számomra teljesen nézhetetlenek.


24/F

2011. máj. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akicó film, de az akció dráma is jó. És igenis vannak jó akciófilmek, pl. Rambok, a feláldozhatók, DIe Hard, halálos fegyver ROcky, stb. az utosló cserkész, 12 majom. a rockyik
2011. máj. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen csak nézd már meg, hogy ezeknek a java mikor készült. Manapság már nem készülnek ilyen akciófilmek. Ezeket én is szerettem régen. A klasszikus alatt nem azt értettem, hogy régieket, hanem a tipikus csak akciófilmekre gondoltam, amikből ma tényleg nagyon rossz a felhozatal. Egyébként rosszul fogalmaztam, tehát valamennyire jogos a beszólás.


Megjegyzés: A 12 majom az inkább sci-fi/dráma, mint akció. A Rocky akció/dráma.


Remélem így érthető a gondolatmenet nálam.

2011. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Nálam egyértelmű:

Akciófilm: azért vannak jó akciófilmek: Die hard 1-4, Elrabolva, Ál/arc, Orvlövész, Bourne 1-3, A szikla

Ezek azért elég jó akciófilmek


Szappanopera:

.... Nem az és stílusom, nekem egszerűen nem jön be, azt tudnám mondani amit Zolafish írt róla.

2011. máj. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

akcoifilm VS. opera

the winner is................

akciofilm with 100% votes


amugy rossz "kozossegi"oldalt valaszottal ha az operara gondoltal:P

2011. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
akciófilm. a válaz egyszerű mivel imádom őket:D (lány létemre) igaz ritka az igazán jó akciófilm de ha valamelyik jó az nagyonjó..:D
2011. máj. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az előző vagyok most olvasom h manapság nincsenek jó akciófilmek.. Gamer-t láttad márrr?:D
2011. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!