Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tudnám nővelni a feltőlté...

Hogy tudnám nővelni a feltőltési sebbeségem?

Figyelt kérdés

Mert elég ratyi a letöltési sebbeségem 0.50mbps de nem tudom hogy mikor a letöltés meg 8-9mb/s.

Pls help.


2011. ápr. 21. 14:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Sorry elírtam a feltőltési 0.50 mbps.
2011. ápr. 21. 14:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Szolgáltatót, vagy előfizetési csomagot váltasz. Ez másképp nem megy, mert nem a gépedtől függ.
2011. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom. De csak van valami program, amivel áttudnám alakítani vagy valami beállítás.
2011. ápr. 22. 07:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, még egyszer leírom:


A neted adatsebessége a szolgáltatódtól függ. Amilyen sávszélességű adatjelet kapsz a szolgáltatótól, csak azt tudod használni, de házilag ezt nem tudod befolyásolni, mert nem te állítod elő az adatfolyamot, hanem csak használod. A géped lehet erősebb, vagy gyengébb, de ez nem befolyásolja a neted adatsebességét, mivel az független a gépedtől.

2011. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tisztába vagyok vele :D csak reménykedek :D
2011. ápr. 22. 12:46
 6/7 anonim ***** válasza:
A remény nem növeli meg az adatsebességed és sávszélességed. Azt csak a szolgáltatód teheti meg.
2011. ápr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom, csak hát reménykedek :D Hátha ami ki van zárva :D de nembaj :D
2011. ápr. 22. 13:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!