Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film? Középkorban...

Melyik ez a film? Középkorban játszódik, pestis tombol benne. Bővebben lentebb:

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy középkorban játszódó filmet keresek. Még gyerekként láttam a 80-as évek végén moziban. Gyerekek kavarognak olyan vidéken, ahol a pestis pusztít. Nem vagyok biztos benne, hogy gyerekeknek készült film. Arra emlékszem, hogy elég sötét és nyomasztó volt. Ezért tetszett:) Egy jelenet nagyon megmaradt: pestis betegeket visznek emberek lepedőben. Nem látni őket. Egy kéz kinyúl a lepedőből és segítséget kér. Az egyik gyerek megfogja a kezét. A másik dolog pedig, hogy volt egy srác, aki meg valami repülő szerkezetet akart készíteni. Úgy rémlik a zárójelentben össze is jön neki valami hátra szerelhető szárny...

Már nagyon régóta jár a fejemben és nem akadok rá. Hátba valaki tud segíteni. Köszi.


2011. márc. 21. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez az?

[link]

2011. márc. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de sajnos nem ez az. Ezt csak az tudhatja, aki látta.
2011. márc. 23. 00:24
 3/4 anonim válasza:
100%

Szerintem ezt keresed:


[link]

2013. ápr. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Úr ég, ez az! Itt megvan oroszul: [link]

A végére konkrétan emlékeztem, és pont ez az, hű, nagy köszönet, már vagy 20 éve kerestem.


Honnan emlékeztél?

2013. ápr. 10. 00:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!