Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Minden idők legdurvább,...

Minden idők legdurvább, legbetegebb gore \ horror filmjét keresem! (? )

Figyelt kérdés
Csak olyan válaszoljon, aki érti milyen filmekre gondolok, mer nem akarok egy rakás fölösleges választ!
2011. márc. 12. 14:38
1 2 3
 21/26 LVNE válasza:
hát igazából a Mártírok inkább a lelket teszi tropára, Inside-ot láttad,nem a legdurvább,de nekem tetszett
2012. máj. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nem vagy véletlenül csaj?
2012. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

2011-07-10 22:49

eddig még semmi olyat nem találtam ami kiverte volna a biztosítékot, (hála a puruttya extrém és hasonló oldalakon edződésnek)

és nem nem vagyok csaj már ha egyáltalán nekem szólt a kérdés :D

2012. máj. 30. 10:06
 24/26 LVNE válasza:
Eden Lake, Mum&Dad
2012. máj. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
eden lake jó de kispályás ha durvaságról van szó :D
2012. máj. 31. 17:25
 26/26 immy válasza:
en nem ertem miert van sok ember oda meg vissza az undergound trilogy vagy a vomit gore trilogy-ert.jo az underground tenyleg jo snuff film,de semmi tobb.ha mar nioncs tortenete vagy mondani valoja akkor legyen igazan beteg sokkolo,ez nem az.sz@r.a masik az meg abszolut 0,abban vannak utos jelenetek,de nem kavar fel mert tortenete.ilyet barki-akarki kitalal.ezektol a martirok,betolakodo,grotesk sokkal jobb,sot meg a tusk is.az sem volt normalis aki kitalalta.a szerb film az meg mindent visz,az tenyleg jo.nagyon
2015. aug. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!