Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ilyesmi horror filmeket keresek?

Ilyesmi horror filmeket keresek?

Figyelt kérdés
olyan filmeket keresek amiben van pici para meg vér de annyira nem durva mint pl az jennifer's body (ördög bújt beléd) ismertek ilyen filmeket? ty a válaszokat előre is
2011. márc. 7. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom mitől durva az Ördög Bújt beléd. De ha attól megijedsz, akkor pl, a Mezsgyét, a Szellemhajót, Viasztesteket, vagy az Ördögűzőt meg se nézd. :D
2011. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ragyogás

Szomjúság

Átok

Szem (eredeti)

Árvaház

Martírok

2011. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
na azért a mártírokat ne írd utolsó arról még én is tudom h iszonyatos film...legalábbis azt mondják elég durva van aki a film felénél kikapcsolta és törölte is le a gépéről :P
2011. márc. 8. 15:24
 4/5 A kérdező kommentje:
am nem azt mondtam h megjedtem az ördög bújt beléd-től :P csak h olyasmi filmre gondoltam ami picit parás de egyedül is meg tudod nézni anélkül h kikészülj
2011. márc. 8. 15:25
 5/5 anonim ***** válasza:

A Rémmesék könyvét mindenképp ajánlom!!!

Illetve a második részét is,ami Rémmesék címet visel,illetve a Történetek a sötét oldalról! :D

Amolyan morbid horror - vígjátékok

Stephen King bácsi történetei,az ő saját forgatókönyve alapján,George A. Romero bácsi rendezésében! :D

2011. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!