Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hívatlan vendég (THE UNINVITED)?

Hívatlan vendég (THE UNINVITED)?

Figyelt kérdés

Valaki segít nekem elmagyarázni apróságokba merülő részletességgel elmagyarázni ezt a filmet?

Megnéztem, a háromnegyedéig értettem is, de a vége úgy meg volt csűrve-csavarva, hogy már semmit se tudtam.


2011. febr. 26. 01:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
a kiscsaj beképzelte magának, hogy a nővére él. pedig őis meghalt amikor az anyja. és ő követett el mindent
2011. febr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Személy szerint nekem az egyik kedvenc filmem a hivatlan vendég. A főszerepben Anna-t ismerhetjük meg, akinek tragikus módon meghalt az édesanyja, amit nem tudott feldolgozni, és öngyilkosságot próbált elkövetni. Egy év múlva a pszichiáter kiengedte az elmegyógyintézetből, hogy hazamehessen az apjához, ahol megismerkedik édesapja új barátnőjével, aki az anyja ápolónője volt. A nővérével úgy gondolják, hogy a nő ölte meg az édesanyjukat hogy ily érhesse el, hogy az apa szingli legyen. Nyomozásba kezdenek, de minél közelebb kerülnek az igazsághoz, annál jobban kezdi Annát megrémíteni az igazság, és kezd beleőrülni az egészbe. Emellett még az édesanyja is kísérti. Az egyetlen szemtanú aki tudja, hogy mi történt, a lánynak a barátja volt, aki tragikus módon meghalt mielőtt még elmondhatta volna az igazat a lánynak. A két testvér talál egy cikket az interneten egy Mildred Camp nevű pszichopata nőröl, aki családokba furakodott be és megölte a férj gyerekeit. A fejükbe veszik, hogy Rachel igazából Mildred Camp és a nő pechére egy hasonló gyöngysor miatt a gyanújuk beigazolódott. Tudták, hogy csak idő kérdése, és Rachel el akarja őket tenni láb alól. Miután az apa elutazik, és ők hárman maradnak a lakásban megkezdődik a móka, és a játék az életért. De sajna Rachel húzza a rövidebbet. A lány nővére megölte, mert bántani akarta a húgát. Miután Anna magához tért keresni kezdi a nővérét, de nem lát mást csak a vérnyomot amit követni kezd. Utána meglátja a kukában Rachel maradványait és előkerül Alex is a nővére. Persze megérkezik apuka is a mészárlás végére és meglepődve kérdezi a lányt hogy mi történt. Anna kétségbeesetten próbálja elmagyarázni apjának az igazat, hogy rájöt, hogy Rachle ki valójában és kéri a testvérét is, hogy mondja meg, mikor az apa idegesen ráordít Annára, hogy Alex meghalt a tűzben. Ez a mondat után minden emléke visszatér, hogy megölte az anyját és a testvérét miközben az apját akarta a szeretőjével, hogy megölte a barátját is, és hogy minden amit látott hallott csak a képzelet szüleménye volt.

Nagyon ütős film szerintem


Egy jó kis pszichothiller ami elgondolkoztatja az agyat, és bemutat egy olyan betegségfajtát/fajtákat amelyek bárkivel megtörténhetnek.

Remélem tetszett a leírás :)

2016. ápr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!