Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Uninvited avagy Hívatlan...

Uninvited avagy Hívatlan vendég - Mi is tulajdonképpen a töérténete?

Figyelt kérdés

2-szer néztem meg, mind2-szer egész egyszerűen nem bírom követni a történeti szálakat! Most mikor mi történt és ki mikor halt meg? Alex nek nem csak a nemlétező énjével beszélget? mert hát a végén látni ahogy mind2-en a mamájával meghaltak. Őt nem csak képzelődi? mint azt ahogy a csaj el akarja kábítózni?

Komolyan ennél bonyolultabb és érthetetlenebb filmet nem tudtak tervezni. :)

Kíváncsi vagyok a véleményetekre. ki szerint hogy van? :P


2009. okt. 2. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Anna nem tudta feldolgozni a történteket, hogy véletlenül megölte a mamáját és a nővérét (ez persze csak a végén derül ki), és mindent a mostohájára ken (akinek "csak" annyi a valódi bűne, hogy kavart apuval, amíg anyu haldoklott). Mondjuk elég jól kellett titkolja a hasadt személyiségét, ha hazaengedték a zártosztályról... de az is lehet, hogy csak akkor hasadt meg teljesen, amikor visszatért a helyszínre.
2009. okt. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ÉN úgy vagyok ezzel, hogy szerintem teljesen el tudta rejteni a doktor elől, mert annyira haza szeretett volna már menni. Mivel a doktor se tudta, hogy Anna áll az egész mögött így nem azt a kezelést kapta amit kellett volna. Csak egy megtört lányként ment be aki meg akart halni mert akkor még felfogta, hogy mitt tett. Utna amnesiás lett attól, hogy nem tudta az egész helyzetet feldolgozni. Az már a doktor hibája volt, hogy nem vette észre a jeleket szerintem. És még az is rátett egy lapáttal, hogy egy pszichopata nővel beszélgetett naphosszatt aki elmesélte neki minden egyes gyilkosságát és tettét. Ilyenkor a legbefolyásolhatóbb az ember, ha nagy lelki trauma éli. Összeomlik a család mert apuci más nővel kavar még anyuci haldoklik, utána elveszíti az édesanyját és a nővérét is, helyette kap egy majdnem vele egykorú pótanyát akit mindenért hibáztat. Nem csodálom, hogy tudathasadása lett neki. De az biztos, hogy nagyon durván ütős film, és a kedvencem maradt már vagy 3 éve. Nem találtam még ennél jobbat. (persze csak akkor, ha képes vagy megérteni a filmet és átérezni, hogy Anna mit érzett. Akkor mégjobban üt) :))))
2016. ápr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!