Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó film a "Made in Hungária"?

Jó film a "Made in Hungária"?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jóó!:D

én ma néztem meg moziban, másodszor :)

2009. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
xD én még nem láttam de tetszik a trailer :D
2009. febr. 12. 20:19
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

érdemes megnézni, szerintem jó volt a szereplőválogatás, jó a történet (persze van benne egy-két hiba, de ez általában így van a filmeknél:P) a zenék pedig fantasztikusak :)

Nézd meg mindenképp!!

[1. voltam]

2009. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
oksa rajta vagyok :D
2009. febr. 12. 20:58
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Valószínűlég olyan,mint az összes tööbi magyar film.Agyonhypeolják,a csapból is zúdítják,azután egy hónap múlva már a kutya se emlékszik rá.
2009. febr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
sztem ez meg most épp hogy nemilyen
2009. febr. 13. 10:25
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Igen, tipikus magyar film...a lényeg, hogy legyen benne jó sok trágárság és meztelenség.
2009. febr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég néztem meg, és szerintem nagyon nagyon jó film! :) Imádom! Kevés emberrel találkoztam aki azt mondta rá, hogy rossz, vagy átlagos, esetleg hogy semmi extra nincs benne! :) Szerintem a magyar filmek egyre jobbak lesznek!!! = )
2009. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
:O Itt senki sincs tisztában azzal, hogy ezt egy musical alapján filmesítették???
2009. aug. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is bagyon tetszett.

Nme ertem miert mondjatok hogy tipikus magyar film. En eleg sok magyar filmet lattam (igaz olyan 30-astol 60-as evkbeli filmek)de nekem mind nagyon tetszett.

Szerintem jok a magyar filmek.

Jah es ami azt illeti h manapsag egyre jobbak....hat nekem epp hogy ellenkezo a velemenyem.

Igaz nem sok olyan filmet lattam amit manapsag keszitettek, de hogy egyet mondjak: Az Alom.net. Hat az valami borzalmas volt. Vegigszenvedtem.

de ez tenyleg nagyon jo volt.

2009. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!