Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » South Park vagy Simpson család?

South Park vagy Simpson család?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 19:50
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:

South Park, egyértelmű.

Cartman a legjobb!XD

2010. nov. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim válasza:
South Park
2010. nov. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim válasza:
Simpson család
2011. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
SIMPSOOOOOOOOOOOOOOOOON
2011. aug. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
Simpson család.
2011. szept. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
THE SIMPSONS 4EVER!!!
2011. szept. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
South Park
2020. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
Mindkettő, de azért leszögezném, hogy eléggé más jellegűek. Ugyan a Simpson is szatíra, de azért jóval családbarátabb, enyhébb, mint a South Park.
2022. aug. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:

Mindkettő, de szerintem annyira nem hasonlóak. Bár mindkét sorozat társadalomkritika/szatíra, de más a megvalósítás. Simpsonék alapvetően családbarátabbak szerintem (ezt egyáltalán nem negatívumként mondom), nyugis tempó, nagyon-nagyon ritkán káromkodnak, erőszakkal sem esnek túlzásba (ha van, az is természetesen szatirikus célt szolgál) és véleményem szerint kulturáltabb is. Ezzel szemben a South Park a létező összes káromkodást felhasználja, erőszakos, mint az állat, és magas fordulatszámon pörög (ezeket szintén nem negatívumként mondom). A Simpsont minden korosztály élvezheti, a South Parkot inkább csak tiniknek és felnőtteknek ajánlom. Úgy értem, ha lenne gyerekem, biztos nem engedném egy bizonyos korig, hogy nézze.


Szóval mindkettő jó sorozat, a közvéleménnyel ellentétben szerintem egyik sorozat sem ült le soha (persze jó, vannak gyengébb pillanatok is, de hát nem lehet mindenki folyamatosan erős).

2023. jún. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!