Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Motel című horrorfilmbe...

A Motel című horrorfilmbe hogy veszik rá a embereket hogy öljenek?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy a filmen van egy olyan vállalat vagy mi ami azzal foglalkozik hogy gazdag embereknek (vagy csak simán akinek van rá pénze) felajánlja hogy pár ezer dollárért úgy ölik meg azt az ember akit kiválasztanak ahogy akarják. Na az a kérdésem hogy ezeknek a gazdag embereknek hogy szolnak hogy pl 1000 dollárért megölheti ezt az embert. ? Mert biztos hogy nemcsak odamegy hozzá az utcán és jó napot uram nincs kedve embert ölni 1000 dollárért ? Mert szerintem így a rendőrségnek egyből szólna valamelyik gazdag ember és már le is bukott a egész munkakör vagyis üzlet. Akkor hogy adják a gazdag emberek tudomására anélkül hogy lebuknának ?

Mert a filmben csak azt mutatják vagyis én így láttam hogy az áldozatokat hogy viszik oda.


2011. jan. 31. 18:40
1 2
 11/11 anonim válasza:

A rendőrség nincs is benne! Legalábbis a 3. részben tuti nincs. Amikor a srác kihívja a rendőröket, fel is robbantják a kócerájt,hogy le ne bukjanak.

Egyébként egyszerű. Pár abberált kitalálta a társaságot. Az elit nagyon szűk réteg és bíznak is egymásban. Az egyiktől eljut a másikig és így tovább. Magukra nyomatják a tetkót és kész. Nem nagy dolog.

Gondolj bele, a drogkereskedelem hogy marad titokban? Meg a maffia? Durva hasonlat de a lényege ugyanaz mindnek.

2012. nov. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!