Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Motel című horrorfilmbe...

A Motel című horrorfilmbe hogy veszik rá a embereket hogy öljenek?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy a filmen van egy olyan vállalat vagy mi ami azzal foglalkozik hogy gazdag embereknek (vagy csak simán akinek van rá pénze) felajánlja hogy pár ezer dollárért úgy ölik meg azt az ember akit kiválasztanak ahogy akarják. Na az a kérdésem hogy ezeknek a gazdag embereknek hogy szolnak hogy pl 1000 dollárért megölheti ezt az embert. ? Mert biztos hogy nemcsak odamegy hozzá az utcán és jó napot uram nincs kedve embert ölni 1000 dollárért ? Mert szerintem így a rendőrségnek egyből szólna valamelyik gazdag ember és már le is bukott a egész munkakör vagyis üzlet. Akkor hogy adják a gazdag emberek tudomására anélkül hogy lebuknának ?

Mert a filmben csak azt mutatják vagyis én így láttam hogy az áldozatokat hogy viszik oda.


2011. jan. 31. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A második részt láttad már?

Ott mutatják, hogy a mobiljukra meg e-mailben küldik üzenetben a bescannelt útlevelekből a leendő áldozatok fotóit.

21/N

2011. jan. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát láttam a fotókat tudom hogy elküldik.De hogy ajánlják fel hogy pl 1000 dollárért megölheti ? Hogy nem buknak le ? Mer a gazdag emberek simán feljelenthetik azt aki küldte a szöveget vagy képet.És akkor annyi a egész üzletnek. Akkor hogy mondják el nekik hogy megölhetik ?
2011. jan. 31. 18:53
 3/11 anonim ***** válasza:
ez egy film... így nem buknak le
2011. jan. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Szerintem akik ezeket megkeresik, eleve ilyen betegesek, tehát nem adnák tovább senki "külsősnek", hogy lelik örömüket ezekben.

Ráadásul ha jól emlékszem a szervezőkön kívül a rendőrség emberei is velük vannak. Nyilván egy kis bevétel jól jön az egész kisvárosnak a dolog.

Az pedig, hogy hirdetik magukat, gondolom álcázva, nem hirdetik magukat "Hé gyilkolni vágyók, a fantáziátok itt kiélhetitek" szórólappal.


Ez csak egy film. De amikor néztem, azért átfutott az agyamon, hogy amilyen világban élünk ez megtörténhet. Bár sokaknak még fizetni sem kell érte, elég aberáltak amúgy is.

2011. jan. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De ha a rendőrség nem lenne benne akkor mi lenne ? Vagy szerinted milyen szöveggel hirdetik magukat ? Szerinted mit írnak a hirdetésbe ?
2011. jan. 31. 19:11
 6/11 A kérdező kommentje:
De ha a rendőrség nem lenne benne akkor mi lenne ? Vagy szerinted milyen szöveggel hirdetik magukat ? Szerinted mit írnak a hirdetésbe ?Mert gondolom nem az írják hogy pénzes embereknek adunk lehetőséget embert öli. Ha a rendőrség nemlenne benne milyen szöveget írtak volna szerintetek ?
2011. jan. 31. 19:21
 7/11 anonim ***** válasza:
de komolyan... értsd már meg, hogy ez egy film, nincs valóság alapja, kitalált, ez a kérdés olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy miért nem derül ki soha, hogy ki superman, vagy a pókember, és hogy tudnak ugrálni meg repülni
2011. febr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy film. Csak ha nem film lenne és lenne gy ilyen szervezet szerintetek hogy ajánlaná fel az embereknek hogy pénzér mást úgy ölnek meg ahogy akarnak ?
2011. febr. 1. 14:32
 9/11 ediZeJ ***** válasza:
Pókemberről kiderült hogy ki pár ember előtt a vonaton :D:D
2011. febr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ki beszél pók emberről ?
2011. febr. 2. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!