Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most lett vége a Silla királys...

Most lett vége a Silla királyság ékkövének az m1-en. Akik néztétek a sorozatot, most hogy érzitek magatokat? Váltott ki valamilyen érzelmet az utolsó epizód?

Figyelt kérdés
Mert belőlem igen..... alig bírom ki, hogy ne sírjam el magam Bi-dam miatt..... annyira szomorú...... szüpííííí
2011. jan. 26. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szívdöglesztőek az ázsiai csajszik! ;)
2011. jan. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én i sírtam Bidam miatt is, Tokmán és Jusin miatt is. Valahogy egyiküknek sem jött be az élet.
2011. jan. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát igen.....
2011. jan. 28. 19:38
 4/12 anonim ***** válasza:

Sírtam Bidam halála alatt.

"10 lépés Tokmánig." "5 lépés Tokmánig". Jusin meg megölte. :(

Jusint is sajnáltam, főként akkor sírtam nagyon mikor Jusin és Al-cheon már nagyon öregek voltak. Hiszen láttam ahogy felnőnek. :(

2011. jan. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

igen, engem is meghatott ez a 10 lépés Tokman-ig meg 5 lépés Tokman-ig... egyébként jó, hogy árulónak mondták ki, de akkor is, csak nem öli meg a királynőt, úgyhogy szerintem igazán odaengedhették volna a királynőhöz...... Jushin meg szépen beledöfi a kardját Bidámba........ más végződést szerettem volna, pl hogy Tokman és Bidám összeházasodnak és happy end mint a palota ékkövében.......

Jushin én nem sajnáltam annyira, mert ő engem teljesen hidegen hagyott, de az csak az én véleményem. közömböz voltam vele...... :D

2011. jan. 31. 21:44
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem Bidam miatt, de nagyon szomorú lettem.


Még most is sokszor eszembe jut és mindig erre a dalra emlékeztet:


http://www.youtube.com/watch?v=XiMp0YCs644


Az élet tényleg mindenkit kinevet. Hiábavalóság az egész.

2011. febr. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

hááát.... igen......

a dal, amit küldtél tényleg nagyon illik ide....

2011. febr. 13. 11:23
 8/12 anonim válasza:
Látom, régi kérdés, véletlen találtam meg, de most hogy elolvastam a válaszokat, megint megkönnyezem:'(
2011. máj. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát igen... :'(
2011. máj. 12. 20:44
 10/12 anonim ***** válasza:

EGY KIS INSTANT HAPPY AND HA VALAKINEK HIÁNYÉRZETE MARADT VOLNA.


Bidam+Deokman-Our Mask VIDEO

ezt szuperül vágták össze! a Bad Guy és a Bad Love részleteivel elérték, hogy életeken átívelő szerelem legyen. Különösen a Nam Gil sírnál iszik részt értékelem nagyra. cr. addicted

2018. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!