Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok nekem Thillereket?...

Mondanátok nekem Thillereket? Lejjebb irok egy pár példát, hogy milyenekre gondoltam!

Figyelt kérdés
Olyanra, mint a Csontember, Életeken át, a gyűjtő, Feltámadás, Gyilkosság lólépésben. A természetfeletti, kísértetes, hangokat hallós filmeket, ha lehet hanyagoljátok, mert nem igazán szeretem őket! Előre is köszi a válaszokat mindenkinek!
2011. jan. 22. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Sötét tükör, Kör,Kocka, Kocka 2, REC, REC2, Cloverfield,

100 Feet.

Ezek nagyon jók. Érdemes a Rec és REc 2-őt is megnézni, mert bár zombis reality filmként indul, a második részben teljesedik ki és egy sátános rész lesz belőle.

A 100 Feet-ben egy nőt azzal vádolnak,hogy megölte a férjét és ezért házi őrizetbe zárják vissza saját lakásába.És a férje szelleme ott kísérti tovább.

2011. jan. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezeket már láttam és tényleg jók, de én inkább valami olyant néznék meg, ahol nem hall hangokat senki, és nincs semmi természetfeletti, valami jó nyomozásosat, vagy hasonlót kérnék inkább, de azért köszi!
2011. jan. 22. 15:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Az apokalipszis lovasai, Gyilkosság online, Utolsó ház balra, Időzavarban, Deja vu, Vadidegen, Lélegzet.
2011. jan. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hetedik (szerintem a világ legjobb filmje)
2011. jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!