Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek? A pletykafé...

Mi a véleményetek? A pletykafészek (Gossip Girl)

Figyelt kérdés
érdemes elkezdeni nézni. kinek h tetszik?
2010. dec. 30. 12:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
hú, én mást nem nézek, ami nagyon jó lenne. De a CW-n most indult a Secret Circle című misztikus sorozt, azt mondják nagyon jóóó. Csak sajnos nekem nincs időm újba belekezdeni :\
2011. okt. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
aha:) zzal én azt sinálom h gyűjtögetem:D vagyis minig letöltöm az aktuális részt aztán majd nemtom sztem mikor lement az első évad akk egyszerre évvégén belekezdek. :) mert én úgy szeretek sorozatt nézni h van belőle sok rész és nézhetem egyfolytába:D(már amennyire az időm engedi) :)
2011. okt. 18. 17:23
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
nagyon imádom! rettenetesen magával ragadott, talán 1,5 hónap alatt megnéztem az összes évadot. :$
2012. jún. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én azóta nézek még pár sorozatot ( én vagyok aki ajánlotta a VD-t meg a PLL-t):

secret circle ( de ezt abbahagyják sajnos)

ringer (ebből is csak 1 évad van sajnos és nem is lesz több de ez az 1 eszméletlenül jó volt...de ez inkább egy 22 részes film és nem sorozat, épp ezért nem is lesz több évad belőle, de nagyon jóóó ... ikrekről szól, én meg azokért világ életemben oda voltam (paula és paulina, olsen filmek) de ez akciós, gyilkosos de nagyon jóó

Once upon a time- mese :) hófehérke és kb az ÖSSZES(!) létező meseszereplő.. iszonyat jó, pedig először nem tetszett :D de am nem rajzolt mese, hanem igazi színészekkel, de a sztori az félig valós félig álomvilág.. :)

aztán lying game-t ajánlották még, de azt te nézed ahogy olvastam :)

aztán revenge :)

és asszem kifújt:D

2012. jún. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen:)

meg kell mondanom h meglepődtem a kommenteden mivel eléggé hasonló az ízlésünk mivel amit most felsoroltál sorozatot azokat mindet nézem énis:D

a ringert én is sajnálom h vége:S

a sicret circle nekem kicsit uncsi volt a vége fele lett jobb de ugye be is fejezték:S:S

jajj a once upon a time-ot IMDOM:D és a rivenge-t is.

a lying game-be az a rossz h csak vmikor télen fog jönni a 2. évad:S:S

2012. jún. 8. 17:15
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

na hát ez szép :D am nagyon sok ismerősöm csinálja van akik ezeket nézik, nagyon nincs más amiről tudnék :)

Hart of Dixie-t hallottam még, asszem az is CW-s sori.. majd ha tudsz vmi jót akkor írj :)) szia

2012. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

hart of dixie nekem tetszik egy hónapja néztem meg egybe az elős évadot mikor leálltak a sorozatok:D nem valami nagyon izgulós egy sorozat de én szeretem. most a boardwalk empire -t kezdtem el nézni.

de nálam nincs párja az internátusnak:)(ne tévesszen meg h spanyol) mikor először mondta barátnőm h jó szinte nem is figyeltem rá, de aztán mikor szépen sorban mindenki elkezdte körülöttem nézni és mindenki áradozott róla akkor úgy gondoltam h itt az ideje nekem is elkezdeni és tényleg nagyon jó volt. 7 évados az első pár évad is jó de aztán a 4. évad végén kiderül h mi is folyik itt és akkor a döbbenet garantált:D mikor azt hiszed h ennél már nincs durvább akkor még mindig van:D szóval én ezt tudom neked jánlani, nagyon sok ismerősöm nézte már meg és imádták:) én most nézem már másodszorra:D;)

2012. jún. 18. 00:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!