Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek? A pletykafé...

Mi a véleményetek? A pletykafészek (Gossip Girl)

Figyelt kérdés
érdemes elkezdeni nézni. kinek h tetszik?
2010. dec. 30. 12:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon jóóó, mindenképp kezdd el nézni, én már a negyedik évadot nézem!
2010. dec. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

emberfüggő, mint minden sorozat. ennek is van egy célközönsége:)

gondolom csaj vagy, szóval neked tudnám ajánlani.

én pl nagyon imádom(18/L).

már a 4. évadot adják, szóval van mit pótolni, de én is későn kezdtem el nézni, de legalább így volt mit nézni és nem kellett várni az új részekre.

szerintem semmit sem veszítesz, ha elkezded. max nem jön be és abbahagyod:)

2010. dec. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretném nézni, de nem szinkronizálják sajnos, én meg utálom a feliratos filmeket/sorozatokat.

Úgyhogy várok, hátha megveszi valamelyik adó.

2010. dec. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

köszöm a válaszokat:)

igen van mit pótolnom:D:D

2010. dec. 30. 17:21
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc sorozatom, en nagyon imadom. Most fogja a masodik evadot vetiteni a Cool TV. Ha meg nem nezted meg az elso evadot, be tudod potolni egy het alatt siman. Volt, amikor en egy nap alatt megneztem 7 resz GG-t xD


Februar 6, 12:45, Cool Tv - A pletykafeszek, Kis nyari szerelem cimu resz :)

2011. jan. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
kösziii:)
2011. febr. 1. 15:40
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, ez a legjobb sorozat, amit valaha néztem! Csak ajánlani tudom:) GG 4ever<3
2011. okt. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszi közben már én is néztem. és már énis az 5.évad éppen aktuális részeit nézem:) és télleg nagyon jó;):P
2011. okt. 14. 22:36
 9/17 anonim ***** válasza:

na látod :)

amúgy ajánlanám a pretty little liars-t. Ez is nagyon jóóó (bár azért a GG-t meg se közelíti) Ja és a vampire diaries az alap nálam. Ti nézitek?

2011. okt. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

persze h nézem mind2 a kedvenceim közé tartozi:P

most kezdtem el nézni a the lying game -et ugyan az írta a könyvet aki a pretty little liars -t szóval sztem az is tetszene neked:)


ja és csak egyetlen sorozat tudta nálam eddig felülmúlni ezeket is . az internátus

barátnőm erősködött h nézzem meg vele az első részt mert h tuti tetszeni fog nekem is . hát az első rész az nekem nagyon unalmas volt:D de utána:O:O:O:O olyanok voltak benne. és aztán mikor elérsz a 4.évadig akk aztán már télleg olyanok vannak benne amire egáltalán nem számítanál:D szóval csak ajánlani tudom biztos h tetszeni fog ha nem is az első résznél egyből:D:D:D

esetleg tudsz még vmi jó sorozatot ajánlani??:D

2011. okt. 15. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!