Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írnátok jó filmeket? Mindegy...

Írnátok jó filmeket? Mindegy milyen kategóriában! Csak jó legyen, ami leköti az embert, elgondolkodtat, vagy kikapcsol, vagy vicces, vagy szomorú, tehát jó legyen!

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 09:01
1 2 3 4
 11/39 anonim válasza:
91%
Sztem a Pillangó hatás kihagyhatatlan film (de a második része nagyon rossz, az felejtős), továbbá amiket még ajánlok: Trainspotting, Requiem egy álomért, Amerikai história X, Tégla, meg pár Guy Ritchie film (Blöff, A ravasz, az agy és két füstölgő puskacső, Revolver). Ja meg ha horror, akk van pár jó King film...
2009. jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
85%

egy igazán elgondolkodtató film: Donnie Darko - nagyon figyelj, amikor nézed, mert majd csak nehezen fog összeállni a kép. Hasonló témájú a Pillangó-hatás (Butterfly Effect) Ashton Kutcher-rel.

Az Este, vagy Evening is nagyon szép film, de én A Gyűrűk Uráért is odavagyok. Továbbá az Eastern Promises se semmi Viggo Mortensennel és Naomi Watts-cal.

Illetve másik nagy kedvencem a Ha eljön Joe Black. Mostanában láttam aFaun labirintusát, ugyancsak elgondolkodtató. És amit feltétlenül nézz majd meg: Benjamin Button különös esete. Már nagyon sokszor láttam, de asszem majd csak februárban lesz a mozikban. Szintén Brad Pittel van no meg Cate Blanchett-tel.

2009. jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
85%

Ugyanaz vagyok, mint előbb :)

Egyetértek a kedves előttem szólóval, a Requiem egy álomért (Requiem for a Dream) remek film, felejthetetlen zenével. Stephen King filmeket is nagyon szeretem, szerintem a legjobb feldolgozás a Nicholson-féle Ragyogás és az Állattemető.

De ahogy már előttem is írták A tökéletes trükk is remek film. Nagy kedvenc még nálam A sziget Ewan McGregorral és Sean Beannel. Ja igen, és A belső ember Cliwe Owennel, bankrablásos fil, de nem a szokásos értelemben. Hasonló jó filmek még a A part, Légcsavar, A számkivetett. No igen, és a Forrest Gump is szuper. Meg a Tűzszekerek, Vangelis csodás zenéjével. Nagy kedvencem még a Váltságdíj. Hirtelen ezek jutottak eszembe :)

2009. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!!

Nagyon-nagyon köszönöm!!! Van több film a felsoroltak között,amit már láttam, sőt amit már sokszor-sokszor láttam :) ! De jó, hogy eszembe jutattátok őket, újra megnézem majd! A Forrest Gump nagy kedvencem , a Pillangóhatás is... A ravasz az agy... Blöff, meg a többi :) ! A tégla... Illetve sorolhatnám :) !

De várok még jó filmeket! Mert vannak köztük nagyon jó újak is! És most ráérek filmezni, addig kell néznem :) !!!

Nagyon köszönöm a film címeket! SZUPER FILMEK!!!!!!

2009. jan. 26. 20:39
 15/39 A kérdező kommentje:
JA , igen én mindenki válaszát hasznosra értékeltem, tehát nem én pontoztam le, ha esetleg valaki meg is tette!!! NEKEM mindegyik film jó, amit írtatok!!!
2009. jan. 26. 20:40
 16/39 A kérdező kommentje:
És köszönöm a linket is! Onnan is fogok szemezgetni :) !!!
2009. jan. 26. 20:41
 17/39 anonim ***** válasza:
86%

Ha tényleg gondolkodni akarsz (nem könnyű falatok, de megéri!!!):

Betty Blue

Mulholland Drive


És még egy, más kategóriájú, nagyon szép Lynch-film: Az elefántember

2009. jan. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
70%
Huhúúúú, az örök kedvencet ki is hagytam: Addams family 1-2. :D:D:D:D Kívűlről vágom belőlük az összes poént, elsőosztályú fekete humor, bújtatott Amerika- társadalom- és emberi természet-kritika.
2009. jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
88%

Pillangó hatás

Faterok motoron

Apocalypto

Csillagpor

300

Madagaszkár 1 2

sweeney Todd

blöff

hitman

2009. jan. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
83%

Horror: Az átok,A kör,A kaptár.

Vígjáték féle: A fehér csóka.Tök alsó

őőő

hirtelen ennyi!

2009. jan. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!