Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tetszett a Requiem for a...

Tetszett a Requiem for a dream c film?

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
igen :)
2009. jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tetszett, de azért van néhány kivetnivalóm. Nem a legjobb "drogos" film.
2009. jan. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon a hatása alá kerültem. Szerintem nagyon jó film! Nem mondja senkinek, hogy ne drogozzon, viszont bemutatja annak a néhány embernek a sorsát, végigkövethetjük sz életüket. Na az elég megrendítő számomra.
2009. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
sztem "lassú" film :S persze lehet én néztem fáradtan,nemtom..de arra hogy mégegyszer megnézzem nehezen tudom magam ráveni sajna
2009. jan. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hú, nagyon!Többször is láttam! És nagyon jó a zenéje is! Tényleg a hatása alá lehet kerülni... Azért a végefelé már elég durva. De tényleg nagyon jó film!
2009. jan. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
végülis tetszett..és most lehet, hogy bunkónak fogtok nézni, de engem egyáltalán nem hatott meg és semmilyen érzelmeket nem váltott ki belőlem :) de attól függetlenül elég valósághű :)
2009. jan. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem nem tetszett..lehet eleve túl pörögve ültem le nézni mert közölték velem h iszonyat jó film és uuh és meg kell nézni mert nagyon jó...hát nem tudom, engem vhogy nagyon nem kötött le...viszont a zenéje messze az egyik legjobb :)
2009. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon jó film. és a legjobb ilyen témájú film amit eddig láttam. elgondolkodtató nagyon :)
2009. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sztem ennek a filmnek nem az a lényege h pörögjön, meg "húúú de állat" meg stb...

hanem, hogy bemutatja az életüket, hogy hogy teszi tönkre őket a drog.És lehet, hogy azért "lassú"...mert a drog sem 2 nap alatt öli meg az ember szervezetét, hanem hosszú idő alatt...ez a film pedig bemutatja ezt az időszakot...

2009. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az előző válaszoló vagyok é még annyit szertnék hozzá tenni, hogy nagyon nagyon jó film:]
2009. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!