Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miről szól a requiem egy...

Miről szól a requiem egy álomért c. film és mennyire jó? Érdemes megnéznem?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 17:24
 1/7 Carena ***** válasza:
Drogozásról szól! Nem mondok többet,nézd meg! Nagyon jóó!!!
2010. szept. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

kössz ennyit én is tuttam

már elkezdtem nézni

-_-

2010. szept. 14. 17:37
 3/7 anonim válasza:
2010. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Carena ***** válasza:
De direkt nem mondtam neked többet!!!
2010. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

oks, megnéztem

igazán jó film!

am akk a végén visszamegy a csajához 1 kézzel?

2010. szept. 14. 18:55
 6/7 anonim válasza:

A requiem egy álomért c. film nem feltétlen a drogozásról szól. Kétfajta függőséget mutat be.


A drogfüggőség egyik tipikus példáját, melynek elejét bárki sejtheti.A film bemutatja mire képesek a függőségben szenvedők, hogyan lesz a drogfüggőkből drogdealer, hogyan kapaszkodnak felfelé a létrán és hogyan csúsznak nagyon mélyre.


A fő téma azonban a gyógyszerfüggőség kialakulása és végkifejlete. A főszereplő Sarah kinek álma a tv-ben való szereplés a piros ruhában. Ehhez azonban le kell fogynia amit hagyományos fogyókúrával nem tud véghezvinni. Maradnak a gyógyszerek.


A félreértés elkerülése végett megjegyezném, a gyógyszer is drog, éppúgy mint az alkohol stb.


Kezetlen barátunk valószínű soha nem tér vissza barátnőjéhez.Nem tartom valószínünek,hogy a lány megvárja.Bár ezek csupán találgatások. A kérdésedre a választ a saját fantáziád adja meg.J.

2010. szept. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2010. szept. 15. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!