Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a valóvilágban...

Szerintetek a valóvilágban Anikónak volt indoka "fellázadni" Alekosz ellen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

egyeltalán nem

épp hogy csak hozzáért

2010. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A "lökdösődést" kicsit túlreagálta..

Sztem alapból utálja a csávót, és indokot kellett találnia h összeveszhessen vele.


Amúgy nagyon jól helyretette a pasit. Tetszett.

2010. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem és ez csak azért volt mert unszimpatikus a Anikónak az Alekosz és hogy megutáltassa a többiekkel és még + az Alekosz sokkal sokkal "durvábban" adta elő a Lacinak ugyanis ő úgy mondta hogy a két vállát fogva tette arrébb közbe ép hogy egy picit hozzáért
2010. dec. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

és ti amúgy "kedvelitek" Alekoszt?

nekem annyira unszimpatikus.:S

2010. dec. 13. 18:53
 5/14 anonim ***** válasza:

türhető vannak nagyon nevecséges pillanatai de néha kiborító ideges link



mindig minden körülmények között ? mindig minden körülmények között ?mindig minden körülmények között ?mindig minden körülmények között ? akkor megismétlem újra : mindig minden körülmények között ?

2010. dec. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

én az elején kedveltem

de már nem

2010. dec. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
úgyan így voltam az olivérel nagyon bírtam nagyon nagy forma de kezd má egy kavarógéppé parasztá válni de attól fügetlenül hogy már nem a kedvencem jófej
2010. dec. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Most ti komolyan ilyen undorító "valóság show"-t néztek, aminek nincs semmi köze az élethez? Arra lennék kíváncsi, h egy tanyán vagy vmi ilyesmin hogy viselkednének..múltkor belenézetem a műsorba pár percet és hánynom kellett a sok k.csögtől...
2010. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Balhézni akart. Durva lesz, mikor majd vége lesz az egésznek és visszanézik a villások... Mindenki annak a hazudós p.cs@'nak hitt.
2010. dec. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bolhából csinált elfántot. Éppen csak hozzá ért. Zsuzsát se értettem, úgy neki állt Alekosznak mintha hetek ismerné, pedig csak néhány napja vant. Hallatni akarta a hangját.
2010. dec. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!