Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek igazságos (x-faktor)?

Szerintetek igazságos (x-faktor)?

Figyelt kérdés
én szimpatizáltam a király l. norbival, de szerintem a veca sokkal tehetségesebb.
2010. dec. 11. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
És Wolf Kati meg a Summer Sisters is az volt(szerintem), de ez kell nekünk úgy látszik...
2010. dec. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
hát én nekem a kedvencem a király l Norbi de ma valahogy nem hozta a formáját ha mai produkciót kell nézni Veca jobb volt de egyébként nálam Norbi a nyerő
2010. dec. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Ez az a terület, ahol nincs objektív döntés. Bár jártam már olyan versenyen, ahol a zsüri strigulázta a hamis hangokat és az alapján állították fel a sorrendet. De nyilvánvaló, hogy az sem megoldás.

Különben valóban nincs nagy tétje a dolognak. Aki a döntőbe jutott, azt már megismerte az ország, tudnak haknizni járni, keresnek rajtuk. Aki ügyes, az meglovagolja ezt, aki nem, az eltűnik a süllyesztőben. Nincs igazi tétje a versenynek.

Na meg a másik oldala a dolognak, hogy ismerek elég sok énekest, akik messze verik az x-faktoros felhozatalt. Innentől nem annyira hat meg a dolog. Nem ők a legjobb énekesek és nem is a legjobb előadók. De ez valójában nem is arról szól. Egy szórakoztató műsor. Annak viszont elég színvonalas, ami jó.

2010. dec. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Eddig én is kedveltem a Norbit, egészen máig, ma valahogy kiábrándultam belőle. És az egész műsörből, mert a zsüri nem tud egy rohadt döntést meghozni, inkább rábízza a közönségre, amiről tudja, h úgy sem fog helyes döntést hozni. Vecának kellett volna az egészet megnyerni, ő érdemelte volna meg, nem az a h.lye f@szcimbáló nikolas.
2010. dec. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyáltenger gyereknek kellett volna kiesnie a párbaj után, nem a Vecának.
2010. dec. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%
Nikolas az egy nyomi nem is értem h kerülhetett ide szerintem vecának vagy norbinak kellett volna megnyernie most már csak norbi van, bízok benne h jobbat alakít a mainál:)
2010. dec. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Ez az egész annak a repedtsarkú k*vának köszönhető, Keresztes Ildikónak. Simán eldönthette volna, ha lenne jó hallása. Ezek szerint nincs. Engem már baromira idegesít a csaj a hisztizéseivel és sokkal tehetségesebb Veca, mint ő vagy Norbi. A "kell ott fenn egy ország" című dalt még meg is sirattam olyan gyönyörű volt. Ha Norbi nyeri meg a versenyt én kiugrok az ablakon.
2010. dec. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó válaszoló ott a pont.
2010. dec. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
akkor hajrá remélem a 10-en laksz és nem éled túl
2010. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

utsó: látom teis norbi párti vagy.

pedig az egy szar.mint nikolas is.hányok tőlük.

ennyi erővel énis bemehettem vna hörögni norbikám.ehez TÉNYLEG NEM KELL teehtség!

a nikolas meg csak a Kersztes Ildikó miatt van ben, azt meg tuti, hogy agyon k*rta.

ennyik vagytok;)

2010. dec. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!