Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok jó horrorfilmeket?

Ajánlanátok jó horrorfilmeket?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja, hogy nem volt időm leülni filmezni, ha pedig volt, akkor kénytelen voltam mások igényéhez igazodni, és vígjátékot nézni. Ennyi horrorfilmmentes idő után üdítő élmény lenne. Ötletek?
2010. dec. 3. 11:39
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Grotesque-t is láttam, vannak benne durva részek, de nem tekertem bele, mert avval elrontottam volna az élményt :D Jó film, az ázsiaiak azok valamit tudnak ilyen téren
2010. dec. 4. 18:13
 22/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Az emberi százlábút már láttam. inkább röhejes mint horror.:S

A Massza tényleg nagyon jó. Még kiskoromban láttam, de csak ajánlani tudom:)

Amit még ajánlok: Egy kés filozófiája, Canniban Holocaust, Taxidermia, Broken (bár ez csak angol nyelven van, mert betiltott film), Vizitor Q, Ebola szindróma (ez kicsit régi film), A lyuk, Ház a fák között (Cabin in the woods)

2010. dec. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Fűrész

Joy Ride

See No Evil

2010. dec. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
reGOREgigated sacrefices... 1x láttam, de soha a büdös életbe nem fogom megnézni még1x... Még tudom ajánlani az Antichrist-t. Többet nemtok mondani neked, mert látom, te már a Szerb Filmet is láttad, az mindennek a csúcsa. Mondjuk az első film, amit leírtam, az rám nagyobb hatással volt :D Az Egy kés filozófiáját is gondolom láttad már, alap film :D
2011. jan. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
kicsit későn ugyan de szerintem a poltergeist (kopogó szellem) elég jó film.. főleg hogy tudtam hogy a filmben főszereplő kislány 13 évesen meghalt. meg egy csomó producer meg minden.
2011. júl. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!