Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan film ami egy magányo...

Van olyan film ami egy magányos lányról szól?

Figyelt kérdés

Olyasmi filmet szeretnék, hogy az élettörténetét meséli el egy magányos lánynak (nincsenek barátai, vagy vannak de nem igaziak, nincs partnere stb). Tehát valami ilyesmi történetet dolgoz fel a film. Az is jó, söt még jobb ha a vége nem happy end, szóval inkább reálisabb sztori legyen :)

Nem idös, hanem olyan 16-20 év körüli lányra gondoltam.


Remélem érthetö amit leírtam :)

Keresgéltem de nem találtam semmi használhatót.


2010. dec. 1. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
twilight!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!xd
2010. dec. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hagyjál már a baromságaiddal -.-

Komoly a kérdés.

2010. dec. 1. 18:45
 3/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=uSCzahFXMrs

talán ez tetszene (de ez sem teljesen olyan amire te gondolsz azért) mindjárt átgondolom hogy van e még hasonló de ez jutott hirtelen eszembe , inkább csávókról szokott ilyen film készülni

2010. dec. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen tényleg inkább róluk szokott lenni, csak hasonló helyzetben vagyok és szeretnék valami ilyen filmet megnézni, amit áttudok tényleg érezni és lehet, hogy el is gondolkodtatna, hogy min kéne változtatni :)
2010. dec. 1. 18:51
 5/10 A kérdező kommentje:

Megnéztem amit linkeltél és jónak tünik, teszek majd vele egy próbát :)

Azért további válaszok is érdekelnek, ha valaki tud még ilyet...

2010. dec. 1. 18:55
 6/10 anonim ***** válasza:

na ez az egyik legjobb film ami létezik , de ez sem illik bele azért teljesen az elképzelésedbe :S(ezt mondjuk akkoris ajánlom)

http://www.youtube.com/watch?v=g4V1NGwmd3c


hát nem tudom , ezzel a kérdéssel megfogtál :D

mondjuk vannak ilyenek hogy A Cinderella Story + Hilary Duff-nak van még egy két ilyen filmje , de hát azok nem igazán reálisak :P

2010. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Amelie-t láttam már.. de nem nézném meg újra mert olyannal néztem akire ha rágondolok rossz emlékeket hoz fel...

De amúgy énis úgy vettem észre, hogy kevés ilyen reális film van... De sebaj, köszönöm, hogy segítettél :)

Meg fogom nézni ezt a Speak-et amint megtalálom szinkronnal vagy felirattal (eddig nem sikerült még)

2010. dec. 1. 19:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Fiúk az életemből
2010. dec. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát nem ilyenre gondoltam, de azért köszi :)
2010. dec. 2. 16:58
 10/10 anonim ***** válasza:
ha kell még... Fekete hattyú
2011. júl. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!