Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » AZ Avatar az utolsó léghajlító...

AZ Avatar az utolsó léghajlító film változata mennyire rajzfilmhű?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 02:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Vannak-e lényeges dolgok kihagyva belőle?
2010. nov. 14. 02:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolhatod, hogy sokminden ki lett hagyva belőle. Én ugyan nem láttam a filmet (még), de a rajzfilm változat vagy 80 részből áll (4 könyv, könyvenként kb 20 rész, alkalmanként 20 perc).
2010. nov. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

61 részes a rajzfilm, és csak 3 könyvből áll.

A film meg pocsék. Aang karakterét teljesen elrontották és egy csomó minden máshogy van, mint a rajzfilmben.

2010. nov. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted a rajzfilmet, akkor ne kínozd magad azzal, hogy megnézed a filmet. Borzalmas lett. Egyik karaktert sem sikerült eltalálni, iszonyatosan félrement az egész... Én azóta is próbálom elfelejteni, tragikus élményként maradt meg bennem.
2010. nov. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Basszus mán XD

Én imádom a rajzfilmet...és megnéztem a filmet, a társasággal akik szintén szeretik...mindenkinek tetszett...3D-ben nagyon látványos...a történet elég hű...szerintem...érdekes nem láttam még megfilmesítést ami iylen hű lenne...


a Karakterekben van változás...de am sztem valahogy tényleg iylenek lennének a karakterek a valóságban...Aang kevésbé virgonc...Katara kicsit fiatalabb de Katara amúgyis nehéz karakter iylen szempontból...mivel Aang 12 éves...Katara a rajzfilmben látszik vagy 16-nak...de az kicist erős korkülömbség lenne, mivel tudjuk, hogy késöbb összejönnek...szóval Katara úgy 14 körüli lett...az anyáskodás helyett egyenlőre kislányos báj jelenik meg...bár őszintén szólva, a 3 köny feldolgozása alatt az idő múlásával még van lehetőség kihozni az anyáskodást is...


Szokka sajnos eléggé meg lett másítva...de filmes szmepontból kellett bele egy komoly férfi is...szóvak Szokka lett a komoly...a kelekótyaságot kivették...de ki tudja...


Júé hercegnő tetszett leginkább a dologban...jól néz ki, hűen a rajzfilmhez, külső, és a karakter is körülbelül hasonló...


Iro tábornok...magasabb, és a sörhasa is eltünt...rajzfilmben még könnyű tiszteletparancsolónak ábrázolni egy alacsony pocakos karaktert ez filmben kicsit neezebb


Zukónak a sebhelye lehetne kicsit erősebb....de szerintem ő az ahol a színészhez illett volna a rajzfilmbéli eredeti szinkron...jobb lett volna ha meghagyják...


Aang tetoválása is sokban változott...első képeken mikor láttam kissé idegennek tünt...de be kell látnom valósághűbb egy szép, jelképekkel teli tetkó, mint egy sima kék nyíl...spirituálisabb...


A rajzfilm jobb...de a filmet nem kell ennyire lehúzni..

2010. dec. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!