Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta DEATH NOTE-ot! Azt...

Aki látta DEATH NOTE-ot! Azt kérdezem egyetért Yagami Light (Kira) céljával? Én személy szerint igen.

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 21:54
1 2
 11/12 leander20 ***** válasza:
Igazából én egyet értenék vele de... nincs olyan hogy jó és rossz ember ,igen van olyan h rosszabb , de nincs olyan ember aki csak rossz vagy csak jó ,mindenkiben van jó és rossz szóval nagyon relatív a jó és a rossz ezért ha jobban átgondoljuk mindenkit meg lehetne ölni ! "Ez a világ velejéig romlott " ( de Light is erre a következtetésre jutott, szóval lehet már csak azért csinálta ezt a dolgot hogy kielégítse az istenkomplexusát :D )
2017. márc. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem értek vele egyet.


Én végig "L"-nek szurkoltam.

Hagyjuk már ezt a tiszta és jó világot.

Mitől másabb egy diktatúrától az,amit Light elképzelt?


Gyakorlatilag egy rabszolgatartó,kapitalista társadalmat akart megvalósítani,ahol azok,akik tűrik az elnyomást és kizsákmányolást,azok a "jó emberek".

Hát,hogyne.


Véletlenül sem kezdett el gondolkodni,hogy miért van bűnözés.

Kira nem csak azokat az embereket ítélte el,akik alapvetően gonoszak voltak,hanem később már a "lustákat" is,tehát,akik mondjuk nem dolgoztak,stb.

Na,meg az emberek már a neten adták fel egymást,hogy Kira ölje meg őket,ebből és abból az okból kifolyólag.

Gyakorlatilag egymásnak ugrasztotta az embereket,egy besúgáson alapuló társadalmat hozott létre,idővel megjelent egy fanatikus csőcselék,akik istennek hitték.

Nem volt mást,mint egy zsarnok,aki bárkin áttaposott az elvei miatt.

2018. jún. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!