Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta DEATH NOTE-ot! Azt...

Aki látta DEATH NOTE-ot! Azt kérdezem egyetért Yagami Light (Kira) céljával? Én személy szerint igen.

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, végig neki szurkoltam (bár amikor az FBI ügynököket megölte, nem kicsit lendült át a ló másik oldalára...
2010. nov. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hat azt nem mondhtanam,hogy egyet ertek vele,de viszonjt megertem. Azzal vitte mar tuzasba,hogy isten akart lenni,ha kicsit ovatosabb lett volna,es nem ilyen ''feltunoen'' olt volna akkor talan meg ma is elne :)

Amugy en is picit szurkoltam neki ha lehet igy mondani ...

2010. nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A céljaival, és elveivel igen, de ahogy végigvitte, már nem annyira. Light abban hibázott nagyot, hogy magát Istennek tekintette. Megtisztítani a világot, nem ugyanaz mint a világ urává válni. Szerintem.
2010. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A céljával egyetértek, de ahogy végigvitte, azzal nem teljesen.És szintén, szerintem se túl jó pont, hogy magát Istennek képzelte.
2010. nov. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyet értettem vele, de amint ez az animéből is látszik sajnos nem igazán megvalósítható, hogy teljesen eltűnjön a bűnözés
2011. máj. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

khmm akkor is kész elemzés.

egyetértek részben.

de szerintem figyelmen kivül hagyhatta volna az ártatlanokat.meg szerintem azoknak a neveit kellett volna szerintem bele irnia akik sose fognak változni ( pl.: 3-szora bekerül a börtönbe akkor 5.-szöre megváltozik ?)


meg igen egoista xD mert istennek hite magát,

meg akiknek megbizott azok sodorták inkább bajba.

meg ha a szobájában adolgozott volna végig .

meg az anime végén elszólta magát.


meg azt se kellett vonla tennie szerintem hogy amikor megölte az első ügynököt akitől megtudta a neveket akkor nem kellett volna előjönnie és akkor nem kap gyanut a felesége.


hát én ő helyében büntetném a bünözöket és akik nem változnak azoknak hullalának el .igy lenne korrekt szerintem :)

2011. nov. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

+ tetszik a light jelleme :)

nagyon okos és hidegvérü :)

csak van 1 olyan idézet hogy :

aki kap 1 kalapácsot képes mindent szögnek nézni.

valahogy ugy van az idézet de remélem értitek :)

2011. nov. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Kira az isten :3
2014. nov. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

utolsó,te vagy az,Mikami?

egyébként szerintem így volt jó az anime,ahogy volt,bár én Neart utáltam,mert L-re azt mondta,hogy lúzer.

2014. nov. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Megtisztítani a világot a bűntől és a gonosztól, egy szép gondolat...de mint ez csak fejben jöhet létre. Light nem kicsit volt egoista ember, isteni erőre tett szert, ezáltal azt hitte isten lehet. Ez lehetetlen volt számára, mert az ő elgondolása szerint egy átlagos egyetemista srác volt, jó logikai képességekkel és tulsok önbizalommal és EGO-val. Miközben szemrebbenés nélkül ölte a bűnözőket, nem vette észre, hogy amit tesz az végtelenül rossz és gonosz dollog, és ezért ő lett a világ legnagyobb és legkeresettebb bűnözője.

Jobbá akarta tenni a világot, de nem fogta fel, hogy ez lehetetlen...


Szóval röviden...nem..én személyszerint nem értek vele egyett.^^"


U.I: Ha belegondolunk Light pofonegyszerűen nyerhetett volna, már az elején..:'D /persze ha élőben lett volna ez az egész/

2015. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!