Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Originals jó?

Az Originals jó?

Figyelt kérdés

Megnéztem a Vámpírnaplókat és most megnézném az Origonals-t, de nem akarom elrontani az élményt.


Mit gondoltok, jó? Megéri megnézni?



ma 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem néztem meg.

Valahogy én sem akartam elrontani az élményt

A Legaciest kezdtem el nézni, de azt is abbahagytam az első évad után.

ma 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jobban tetszett, mint a Vámpírnaplók, nem annyira tinis (a Legaciest nem tudtam végignézni) megmagyaráz egy csomó eredet kérdést, véresen hangulatos, New Orleans tökéletes helyszín a vámpír történetekhez, az épületek, a környezet, a zene, a jó szereplők, most is újranézek egy-egy részt csak úgy az angol meg a feeling kedvéért.
ma 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2


Mi az a legacies?

ma 18:31
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem az Originals kevésbé tetszett mint a Vámpírnaplók, a sztori lehet jobb volt tényleg, de nekem a karakterekkel volt a bajom, nem keltettek rokonszenvet, hogy izguljak értük, egyik karakter sem, számomra érdektelen karakterek voltak benne


amúgy kicsit butaság volt az egész vámpírnaplók után hagynod, hogy megnézd az Originalst, bár mást mást nem tudsz

de amúgy a vámpírnaplók 5. évadjától kezdődött az originals sorozat, és ez azért fontos mert sok karakter jött át a vámpírnaplókból pár rész erejéig, és hozta magukkal a vámpírnaplókból a saját karakter drámát, szóval ami épp az 5. évadban volt kihatással volt az originals 1. évadjára és így tovább, volt mikor sztorira is kihatással volt a két sorozat egymással


a Legacies az meg a 3. sorozat, az van az Originals sorozat után idő rendben

ma 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 a legaciesben Alaric lányai e Klaus lánya Haley a főszereplők.

Benne van Alaric, Caroline is.

ma 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem mivel Klaus volt a kedvencem meg rebekah meg elijah nagyon szerettem az originalst. Ha szeretted az ősi vámpírokat a vámpírnaplókban én megnézném a helyedbenn
ma 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!