Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Trónok harca sorozat végén...

A Trónok harca sorozat végén miért küldik Havas Johnt a Falra?

Figyelt kérdés

Mármint értem, hogy megölte a királynőt

De mi értelme a Falra küldeni? Mi értelme az éjjeli őrségnek A történet ezen pontján? A mások már nincsenek, a vádakkal béke van.

Ráadásul Észak független királyság lett, tehát ha lenne balhé a fal túloldalán, akkor az nem a Hat királyság problémája, hanem északé.


ma 12:16
 1/7 Kedves Vezető ***** válasza:

Nem a falra ment vissza..

[link]

ma 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1 De az ítélet az volt, hogy a falra menjen.

Aztán az volt az utolsó jelenete a sorozatban, hogy megy a vadakkal a falon túlra, de az nem derül ki a sorozatból, hogy velük megy-e, vagy csak elkísérte őket valameddig. Mindenesetre ez mellékes.

Engem az ítélet miértje érdekel.

ma 12:40
 3/7 anonim ***** válasza:
1. De hivatalosan a Falra ment, ez volt a "büntetése".
ma 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Engem az ítélet miértje érdekel."


Semmi értelme az ítéletnek, mert élnie sem szabadott volna. A dothraki vérlovasok feledata, hogy megbosszulják a vezérük halálát. Ez a dothraki kultúra része, Dany meg a vérlovasaivá fogadja őket. A dothrakiaknak meg kellett volna ölniük, de még a tárgyalásra sem mentek el. xD

ma 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Illetve azt se feledjük el, hogy a Fal egy része ledőlt.

Miért egy olyan helyen összpontosulnak, ahol még áll? Ha úgy gondolják, hogy van még miért védeni, akkor nem inkább ott kéne tobzódniuk, ahol ledőlt az egész?

Visszaépíteni nem tudják, mert ahhoz mágia kell. Mi értelme egy olyan részen állomásozni, ahol még áll, amikor egy hatalmos lyuk tátong rajta valahol keletre, amin átfér egy egész hadsereg? xD

ma 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kedves Vezető ***** válasza:
20%

Nem a Falra ment, mint írtam ez volt a "büntetése", így szabadon távozhatott, amúgy sem akart király lenni.

Akkor taglalják még máshol is:

[link]


Ha ez sem kielégítő, akkor ez olyasmi okoskodás, hogy hogy küldi vissza az időben John Connor a saját apját a Terminator-ban.


Amibe nem megyek bele😁🙄

ma 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6. Téged sem az eszedért szeretnek.
ma 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!