Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan tudom teljesképernyősen...

Hogyan tudom teljesképernyősen nézni letöléssel vagy online beállítani, hogy a képernyő ne legyen fekete sávos?

Figyelt kérdés

Nem tudom ezt ,hogy nevezik, amikor nem teljes képernyösen nézünk valamit hanem alul felül rohadt vastag fekete sáv van...

Én ezt nem szeretem.

Betudom állítani valahogy,hogy ne így nézzem ha letöltöm az adott részt, (letöltés nélkül online )vagy ezen nem lehet állítani sehogy?



okt. 19. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Szét kell nyújtanod a képet a kijelződnek megfelelő képaránynak. Pl. MPC-BE esetén Videókeret --> Képarány felülbírálata, és ott kiválasztod a neked megfelelőt. Nyilván így a kép torz lesz, a nyújtás mértékétől függően.
okt. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Ez a filmes alkotói szabadság miatt van, sokan szeretnek nagyon széles kockákra forgatni, és ez nem illeszkedik a képernyőd arányához. Két dolgot tehetsz, az elsőt leírták. A másik a belenagyítás, ezzel nem torzul a kép, de levágásra kerül két oldala. Ha alul-felül van fekete sáv, akkor nagyításnál a bal-jobb széle fog kifutni a látható területből (ezzel a téma közepe még megmarad, csak kevésbé lesz részletes), ha a két oldalon van fekete sáv, akkor a kép tetejét és alját kell levágni, akkor viszont nagyobb eséllyel fog a kép központi része is eltűnni, vagy a fejeket fogod levágni vele.

Tökéletes megoldás nincs, csak ha elfogadod, hogy van ilyen, és megszokod az üres területeket.

okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kedves Vezető ***** válasza:
17%

[link]

Ide direkt így teszik fel, hogy ne egyezzen.

Szerintem ezekre gondolsz.

VLC: képernyő kitöltése, képernyőhöz igazítás. Valamelyik a teljes, nem belenagyított kép.

okt. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!