Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért éri meg nCore prémiumra...

Miért éri meg nCore prémiumra előfizetni?

Figyelt kérdés
11 ezer forint egy év. Milyen szolgáltatásokat nyújt, ami annyira megkönnyítené az életet? Megéri?

tegnap 18:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett volna letöltened az egészet. Ha 1 db fájlt is seedelsz (pl. NFO, sample), azzal is ketyeg a 240 órád. Ehhez csak annyit kellett volna csinálnod, hogy a kliensben bepipálod hogy 1 fájlt futtatsz, és azt tartod seedben. Ezzel lepörgeted a seed időt és szabad vagy.

Másrészt minden ranghoz jár hit'n'run elengedés pár darab, tehát még csak nem is vagy köteles havi pár darab torrentet visszatölteni bármilyen következmény nélkül.


Te is csak fizeted a pénzt a semmire, mert nem vagy tisztában a működésekkel. A kérdező ugyanez a szint. Az sem tudja mi az a torrentezés, de már kifizetne úgy egy évet, hogy laikusként lehet 1 hónapon belül kitiltatja magát, ha hülyeséget csinál.

tegnap 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Kedves Vezető ***** válasza:
0%

Igen, de akkor jól láttam, illetve seholse láttam hogy törlődne a hit'n'run.

Törlődött, meg 100 pont volt egy meghívó, de egyre drágább, szarabb ez is. Annyi h ha nem mész fel pár hétig, nem függesztik fel a fiókodat prémium alatt.

De biz isten hetente felmentem, mégis ez a kép fogadott hogy inaktív voltam az 1 ik fiókban.

Mert most rámentek arra is h nehogy már legyen 5 fiókod, amiben van 5 free hit'n'run, stb..

tegnap 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!