Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért éri meg nCore prémiumra...

Miért éri meg nCore prémiumra előfizetni?

Figyelt kérdés
11 ezer forint egy év. Milyen szolgáltatásokat nyújt, ami annyira megkönnyítené az életet? Megéri?

tegnap 18:39
1 2
 1/12 Gugu Gabor ***** válasza:
90%
szerintem az egyetlen szolgáltaltás ami megéri hogy nem kell seedelned csak letöltöd megnézed törölheted és ennyi
tegnap 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És hogy lehet filmeket letölteni? Mert rányomtam a letöltésre, de csak valami néhány kilobite-os fájlt töltött le.
tegnap 18:49
 3/12 Kedves Vezető ***** válasza:
100%

Kell jozzá egy kliens, Utorrent, Bittorrent, vagy mobilon Flud..

Régebben sms el lehetett előfizetni, most bankkártya is kell, épp most néztem ebben a seedkötelezettség nélküliségben nem tudok eligazodni, mert a prémiumnál már nem írja, máshol meg igen.

De alapvetően Te tudod, ha vissza tudod seed elni, 48 órán át benne kell hagyni a kliensbe, akkor végülis tökmindegy, ha jó a neted

tegnap 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"És hogy lehet filmeket letölteni?"

Olvasd el a WIKI-t az oldalon! Minden részletesen le van írva.

tegnap 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem is értem hogy kerül be az oldalra olyan akinek fingja nincs a torrent legalapvetőbb működéséről...
tegnap 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

5-ös

Ez a kérdés bennem is felmerült.

tegnap 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha napi átlag 2-3 órát futtatod a gépet amiről letöltesz, akkor semmi olyan előnyt nem ad a prémium kifizetése, amit ne tudnál ingyen is teljesíteni. A seedkötelezettség lenne kiváltható, de azt magadtól is teljesíteni tudod ingyen, ha futtatod a letöltőklienset 2-6 héten belül összesen 48 óráig.
tegnap 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kedves Vezető ***** válasza:

Hasonlót szóltam..

Ha van normális neted, annyival jobb hogy 5.000 egy meghívó, nem 15.000 pont.

Amúgy ha van helyed, neted, 48 óra alatt visszacsordogál.

tegnap 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Kedves Vezető ***** válasza:
*neted
tegnap 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Energy74 ***** válasza:

Sziasztok!

EGY KIS PONTOSÍTÁS!

A prémium előfizetés egy nagy átvágás,1.előnye van:A meghívó pontbeváltás! 15.000 pont helyett 5.000 pontba kerül 1.meghívó!

A filmeket ugyan úgy vissza kell osztani 1-es arányig vagy 48.ó.seed idő lejártával törlődik a hit'n'run rendszeréből,ez sem pontosan igaz minden torrentre, a régi toriknál a nagy mennyiségű adatoknál nem így van, én 2. hete vettem 1.éves előfizetést mert az volt a legkedvezőbb számomra.

Én így jártam!!!

Letöltöttem egy több évados(2001-2012)sorozatot 720p-ben ami 560 GB. mennyiségű terjedelem volt,(gondoltam én mivel prémium csomagom van kitörlöm másnap mert kell a hely, így is tettem!!!!) igen ám de, ismét le kellett töltenem azt a nagy mennyiséget még pedid azért hogy meglegyen az a bizonyos 240.ó.seed kötelezettségem mivel ottmarad HNR-be kitörlés után és a prémium lejárta után 1.év múlva ismét vehetek megint egy másik előfizetést mivel nem tettem eleget a követelményeknek! Magyarúl ez azt jelenti ha nem tartod be az előírtakat akkor folyamatosa veheted minden évben a prémium csomag előfizetéseket mindaddig amíg vissza nem osztottad 1-es arányig vagy mint nálam a 240. óseed időt le nem telt! Már 20.napja vagyok seed-ben mivel nem tudom napi 24.órában seedelni a torrentet, idáig visszament belőlle 105.GB.és még 20.ó.van hátra,aztán kitörölhetem büntetés és foly.prémium vásárlás mentesen! ENNYIT A PRÉMIUM VÁSÁRLÁSRÓL ÉS A KEDVEZMÉNYEKRŐL!!SZIASZTOK!!

tegnap 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!