Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Kiút címü sorozatban a...

A Kiút címü sorozatban a lények, amik elöjönnek éjszaka, szerinted mik lehetnek?

Figyelt kérdés
Még nem hivatalos, hogy mik azok a lények, de szerinted mik lehetnek?

ma 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:

A From-ban szerintem a világ, amibe belekeveredtek és nem tudnak kijutni belőle, egy szimuláció, ezért a kézenfekvő válasz az, hogy NPC-k. :) Mint egy játékban bármilyen ellenség-karakter: zombi, szellem, megkergült emberi lény, bármi.


Ha gamer vagy, akkor tudod, hogy szinte minden survival game arról szól, hogy kijuss abból a világból. Pontosan ezt modellezi le a film is. _Szerintem!_

ma 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A második évadban felboncolnak egyet és azt mondják, hogy korábban emberek voltak.

Mivel a sorozat az északi és indián mitológiákból merít sokat, ezért szerintem valami olyasmik, amik vagy a draugron vagy wendigon vagy mindkettőn alapulnak (nem feltétlenül pont azok).

De a draugrhoz szerintem közelebb állnak, mert a Smiley teste alapján mozgó hullák.

(Fatima falánksága és kannibalizmusa viszont inkább wendigos.)

ma 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kedves Vezető ***** válasza:
A kisgyerek rémálmai, félelmei, meg akinek vannak hasonlók.
ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!