Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet. Mivel...

SkyLajos kérdése:

Keresek egy filmet. Mivel nem fér ide ezért a megjegyzésben foglalom össze a tartalmát. Fogalmam sincs mikori film lehet, talán 2017? környékén láttam utoljára a videa weboldalon.

Figyelt kérdés

Az volt benne hogy egy lány hozzáköltözött egy családhoz, a fiú (családtag) szerelmes lett belé. Faházat építettek egy erdőben (fa tetjére) ahová egy folyón kellett áttjutniuk egy lógó kötél segítségével. Az erdő tele volt fura lényekkel mint pl. madarakkal melyek mindig őrült módon repültek utánuk (üldozték a fiút és a lányt) azt üvöltözve hogy "Fékezz!". Majd egy nap elmentek templomba, a lány nem hitt istenben-nem is tudta ki az-eddig nem is volt soha templomban. Pár nap múlva eltűnt, a fiú keresésnek indult és a folyónál el volt szakadva a kötél. talán még vér és ruhadarabok is voltak a folyóban. A film vége az volt hogy a fiú dühében épített egy hidat és hugának megmutatta a faházat és az erdő csodáit.


Elnézést hogyha valamit rosszul írtam le/fogalmaztam, nem vagyok magyar.

Copilot sem chatgpt nem tudott segíteni :D



tegnap 18:56
 1/2 anonim válasza:
100%
Esetleg a Híd Terabithia földjére? Csak a kötél miatt gondolom, nem biztos, mert ezer éve láttam.
tegnap 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen az az! Köszi :)
tegnap 19:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!