Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van egy film amitgyermekkoromb...

Van egy film amitgyermekkoromban láttam szenteste és 2002-2016 között adtak a tévében, de nem tudom mi a címe,de megjegyzésben leírtam, hogy kb miről szól?

Figyelt kérdés

A film kábé erről szól:

Egy messzi királyságban élt egy kegyetlen és hataloméhes király, aki a birodalma irányítását mindennél fontosabbnak tartotta. Egyetlen fia, Erik herceg, azonban nem osztotta apja rideg nézeteit. Erik beleszeretett egy egyszerű, de okos és gyönyörű lányba, Liliába, aki nem volt nemesi származású, ezért a király ellenezte a kapcsolatukat. Attól tartva, hogy ez a szerelem veszélyeztetheti a trónörökös státuszát és a politikai terveit, a király úgy döntött, hogy elzárja Liliát egy távoli toronyba, hogy a fia ne találkozhasson vele többé.


Erik azonban nem adta fel. Egy éjszaka titokban elindult, hogy kiszabadítsa szerelmét a toronyból. Amikor találkoztak, megfogadták, hogy együtt megszöknek és új életet kezdenek. Ám a király, mintha megérezte volna a fia tervét, rajtakapta őket.


A király dühöngött, és hogy fia iránti hűségét próbára tegye, elővette egy éles kést, és az ifjú kezébe adta.


– Ha valóban az én fiam vagy, és a trónra méltó, öljed meg ezt a lányt! – parancsolta.


Erik azonban habozott. Tekintete találkozott Liliáéval, és érezte, hogy nem képes megtenni. Az igaz szerelem erősebb volt apja könyörtelen akaratánál.


Mivel Erik nem engedelmeskedett, a király megbüntette fiát, és egy elhagyatott szobába záratta őt a kastély egy távoli részében, ahol senki nem látogathatta.


Ám Lilianak sikerült megszöknie a toronyból, és egy bölcs, öreg szolgáló segítségével megtalálta Eriket. Együtt kidolgoztak egy tervet, hogy megszökjenek a királyságból. Az éj leple alatt sikerült kiszabadulniuk, és egy rejtett kikötő felé vették az irányt, ahol egy hajó várt rájuk.


A végső pillanatban a király katonái üldözőbe vették őket, de Erik és Lilia éppen időben értek a hajóra, amely kihajózott a tengerre, elérve a szabadságot. Távol a király hatalmától, új életet kezdtek, és végre megélhették szerelmüket.



#szerelem #herceg #gonosz király
ma 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd kiírod jövőre is!🤪
ma 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljeseen biztos vagy benne, hogy Eriknek és Liliának hívták őket?

Magyar vagy külföldi film volt?

Emlékszel bármi egyéb részletre?

ma 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!