Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen konfliktus volt szentes...

Milyen konfliktus volt szenteste Évi és Gigi ill. Béci között a VV4 villában?

Figyelt kérdés
Most a kiválasztást láttam, és Gigi és Béci említette, hogy Éva megbántotta őket és a családjukat a diszkriminatív beszólásával. De mi volt ez konkrétan?
2011. jan. 5. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a roma származásukra utalt, de nem tudom, engem is érdekel!
2011. jan. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pont most akartam én is kiírni kérdésként, mert nem láttam rá választ a tévéműsoroknál.. :D


Amúgy mi is azt beszéltük, hogy valószínű a származásukra hivatkozva lehetett valami beszólása Évának? ..reméltem, hogy tud valaki konkrétumot.

2011. jan. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Fura, hogy erről sehol egy videó, vagy egy konkrét írás, vagy egy hihető forrás, hogy valaki látta volna, pedig úgy tűnik eléggé fontos momentum volt. (ha már ketten is ezért tették rá a jelet) Műsorszerkesztési hiba, ha ezt sehol nem lehet meglelni. Viszont azt nem értem, hogy ha a származásukra tett megjegyzést, akkor Anikó miért nem orrolt meg Évára?
2011. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy országos balhé lenne, ha egy ilyen rasszista konfliktus kitudódna?? ..nem hiába nincs róla semmi infó..
2011. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 otto97 válasza:

Szerintem ez az de nem biztos!!

:

[link]

2011. júl. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!