Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az örökség 2018 című filmben...

Az örökség 2018 című filmben amikor meghal a kislány miért történnek furcsa dolgok?

Figyelt kérdés

Pl anyukája mikor kocsiban ül a szeánsz után hallatszódik a hátsóülésen az a fura kattogás1X hallatszódik és az anyuka megilyed.

Valóban a kislány szelleme is ott van köztük?

ugyanis mikor az anyuka barátnőjével idézett szellemet/Démont akkor még nem az anyuka idézte magukra.


Azt sem értem hogy a lánynak a fiú testvére,bátyja miért nem hívott mentőt a házibuliba?

Mikor tudta hogy nagyon messze van a korház?

Én bennem nagyon megmaradt ez a film szinte majdnem trauma lett nekem a vége.

Beteg és szomorú film volt kicsit sem ilyesztő:(

nemtudok ne gondolni arra a kislányra hiszen oly fiatal volt szegény:(

S a családját is megértem hogy megpróbáltak vele kapcsolatba lépni ami állitólag sikerült is,csak persze nem a kislányal sajnálatos módon.



ma 01:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Rég láttam már a filmet, de asszem Charlie egész végig Paimon volt. Szóval ő sosem volt ténylegesen kislány, mert a nagymama már egészen kisbaba korában mindenféle démonidéző rituálékat csinált vele.

Egész végig csak Paimon szórakozott a családdal, azért látták mindenhol a halála után is.


Mentőt pedig szerintem azért nem hívott Peter, mert Amerikában mentőt hívni nagyon drága, nem jön ki ingyen, mint nálunk.


De ne nézz ilyen filmeket, ha ekkora hatással vannak rád😅

ma 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja értem mostmár nagyjából.

Amúgy nekemis gyanús volt a kislány,mert mikor suliban volt,órán,akkor egy madár neki repült az ablaknak és lefejezte a madarat késsel,és zsebre tette a fejét.

Meg magának valo kislány volt.

De amúgy az előtt mielőtt meghalt a kislány az előtt nemis történt paranormális esemény,nem hiszem hogy Piamon miatt történt volna.

Egyáltalán kiaz a Piamon?

És mi a szándéka a családdal?

Meg a filmnek a végét sem értettem hogy lefejezett emberek voltak a faházban.

Meg ott volt jézus is ès kértek kegyelmet jézustól.

Akkor megmenekült Peter a végén?

Mert meghalt amikor kizuhant az ablakon kiugrott mert megilyedt.

Szóval mostmeghalt nem halt meg vagymi?

Amúgy utána néztem a neten Piamon történetének és valóban egy létező Démon.

Megnem merném idézni az biztos gyűlölöm a fekete mágiát csak nagyon kiváncsi voltam hogy valóban létezik e Piamon.

ma 01:41
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyébként ha megidézném Piamont velünk is ugyanez történne?

Budapesten lakom szóval egy városi lányra csak nem lenne rá veszélyel.

(Elmélet kérdést tettem fel)

ma 01:53
 4/5 A kérdező kommentje:
nem idézném meg eszemben sincs,senkit nem akarok veszélybe sodorni.
ma 01:54
 5/5 A kérdező kommentje:

De miért hallható Charlie kattogása a kocsiban?

Mikor meghal utána anyukája elmegy egy szeánszra,és mikor elindul hazafele megáll,és egy kattogás hallatszódik amitől nagyon beparázik.

ma 01:55

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!