Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány Bud Spencer és Terence...

Hány Bud Spencer és Terence Hill film lett Oscar díjas? Én egyről se tudok.

Figyelt kérdés

tegnap 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tudsz az összesről.
tegnap 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
nem voltak vagy nagy eresztések azok a filmek, Magyarországon kívül még divatos volt vagy 3 országban és annyi.
tegnap 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerinted okos ötlet volt ugyanezt ugyanígy kiírni a fb csoportba is, a neveddel meg mindennel? 😀 Csak mert ezzel nyilván ugrott az itteni anonimitásod ugyebár
tegnap 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
3 milyen fb csoportba?nyomozol utána?
tegnap 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 nem nyomozok, nem is lett volna mi alapján. Tagja vagyok annak a csoportnak és feltűnt, hogy szóról szóra ugyanezt a kérdést pár perccel korábban már olvastam, csak épp itt.
tegnap 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Tudtommal egy se! Bár szerintem is tényleg nagyon jó a legtöbb, de külföldön nem lett akkora sikerük, mint itthon! Ráadásul bár a legtöbbjük Amerikában játszódik (Miami vagy a vadnyugat), de a helyszínt leszámítva full olasz alkotások, és amikor készültek - ‘70-‘80-as évek - szerintem akkoriban még nem volt “legjobb külföldi film” -kategória az Oscar-gálán.
tegnap 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Végén kihozzátok hogy már csak incelek nézik a bud,terence filmeket
tegnap 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezek könnyű, szórakoztatásra készült limonádéfilmek, nem volt cél, hogy Oscart kapjanak.
tegnap 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!