Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Azt mondják szégyen, hogy a...

Azt mondják szégyen, hogy a mai generáció nem látta a Mechanikus narancs című filmet. Miért?

Figyelt kérdés
ma 03:32
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Én régebbi generáció vagyok és még csak hallani se hallottam róla, ez mekkora szégyen lehet.
ma 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Minden klasszikus filmre rámondja valaki, hogy szégyen, ha mások nem látták.


De elég fura pont a fiataloknak szemrehányást tenni, mert a film pont hogy értük áll ki valamilyen szinten.

ma 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
42%

Ilyet mondani a szégyen.


Egyrészt nem kell semmilyen filmet látni, de ha valakit érdekelnek a filmek, akkor is elsősorban a kortárs filmekkel "kell" látnia.


És bár valóban eléggé elismert filmről beszélünk, de van nála fontosabb Kubrick-film, van nála fontosabb brit film és van nála fontosabb 1970-es évekbeli film is, szóval nem pont ezt kellene elsősorban kiemelni.

ma 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kólauborkával ***** válasza:
21%
Szerintem sokkal gázabb, ha az ember minden létező filmre közli, hogy látta. Akkor mit csinál szabadidejében? Csak a képernyőt bújja? Az nálam még haverkodásra is kevés…
ma 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Kik mondják?Amúgy hogyan látná az aki nem is tud róla?Márpedig ha valaki nem keresi direkt az értékesebb filmeket,akkor nagy eséllyel nem bukkan rá erre sem.
ma 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kedves Vezető ***** válasza:
65%

Én sem láttam, de tudom ki készítette, a 2001 Űrodüsszeia témája érdekel pl, azt láttam.

Ettől függetlenül pótolom majd, mertehet hogy zseni a film, de nagyon sok filmet láttam, és nagyon sokat nem.

Nem gondolom , hogy ez bármilyen szégyen/erény lenne.

ma 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én még sose hallottam ezt mondani senkitől sem.

A film meg szerintem nem jó, úgyhogy nem maradtak le semmiről sem. A könyvet is olvastam (Gépnarancs), jobb, mint a film, de nem lett a kedvencem.

ma 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!