Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért lettek ennyire népszerűe...

Miért lettek ennyire népszerűek ezek a Marvel Studios filmek?

Figyelt kérdés

Én az összeset megnéztem a Thanosos végtelen köves filmig bezárólag, hogy tudjak véleményt alkotni. A multiverzumos hülyeséget már nem akartam elkezdeni…

Valljuk be ezek gyerek mesék megfilmesítve, sok művészi értéket nem képviselnek. Miért szeretik sokan ezeket az egyszerű, gondolkodni sem kell rajta filmeket?



szept. 15. 20:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy híres rendező mondta, hogy filmművészetileg a Marvel filmek egy vidámpark ekvivalensei. Nagyjából ezért. Beülsz a moziba, két órán át szórakozni fogsz, és úgy mész haza, hogy gyakorlatilag semmi mélyebb élmény nem ért. Igazi szellemi rágógumi. (És mielőtt sznobnak hívtok, én is szoktam néha ilyesmit nézni. Nálam a Marvel a másnapos vasárnapok programja, ahol nem akarok semmi mélyebbet, mert úgysem fognám fel, ha meg bealszok rajta, hát annyi baj legyen.)
szept. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!