Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért lettek ennyire népszerűe...

Miért lettek ennyire népszerűek ezek a Marvel Studios filmek?

Figyelt kérdés

Én az összeset megnéztem a Thanosos végtelen köves filmig bezárólag, hogy tudjak véleményt alkotni. A multiverzumos hülyeséget már nem akartam elkezdeni…

Valljuk be ezek gyerek mesék megfilmesítve, sok művészi értéket nem képviselnek. Miért szeretik sokan ezeket az egyszerű, gondolkodni sem kell rajta filmeket?



szept. 15. 20:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Igen, de ennek a stiláris különbségnek szerves része van benne, hogy mekkora közönség vevő rá, ebből következően, hogy mennyire népszerű.
szept. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Kedves Vezető ***** válasza:

*

Népszerű nem=jobb

szept. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A kérdésben népszerű van, nem jobb
szept. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Kedves Vezető ***** válasza:
40%
Tudom, de Neked Válaszoltam a DC hiányosságaival kapcs :)
szept. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Kedves Vezető ***** válasza:

Egyébként igen, népszerűbb a könnyed szórakozás, mint egy Nolan féle pszichopata Joker.

Vagy épp a J.F. által talán legjobban megformált elmebeteg.

(Nekem egyik kedvenc filmem, kicsit parázok is milyen lesz ez a musical os áthallás a 2 ben)

szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
#14 Hiányosság a népszerűség szempontjából - mivel erről szól a kérdés, hogy miért népszerűbb a Marvel...
szept. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Szerintem a Nolan Batman is komolytalan. Hogy lehet egy bőregeret komolyan venni?
szept. 18. 21:21
 18/21 Kedves Vezető ***** válasza:
46%
Úgy mint az idióta kérdésedet, amire az időmet vesztegettem.
szept. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Jaj ne egy Nolan szektás… bocsi tudom ti nagyon érzékenyek vagytok ha valaki leszólja a “mester” filmjeit. Elnézést.
szept. 19. 13:56
 20/21 anonim ***** válasza:

17



A szuperhős téma apropóján ezt a videóklipet küldöm neked..A kérdésed alapján te nem csíped ezeket a beöltözött fazonokat.Így bizonyára a jelenetek többsége tetszeni fog:

https://www.youtube.com/watch?v=xPU8OAjjS4k

szept. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!