Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Barátok közt-ben voltak...

A Barátok közt-ben voltak meleg karakterek?

Figyelt kérdés

szept. 14. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hoffer Misi.
szept. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, háromról tudok: még valamikor a sorozat elején Hoffer Misiről derült ki, a vége felé pedig a Merkado üzletkötőjéről, Nagy Tóbiásról, aki aztán összejött egy tűzoltósráccal, Asztalos Kristóffal.
szept. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Állítólag titkon Vili bá is az volt. Ezért is kellett neki egy új asszony Magdi anyja halála után, hogy fenn tartsa az álcát.
szept. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
anyus* (autocorrect)
szept. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Konkrétan Hoffer Misi volt az első meleg karakter a magyar televíziózás történetében.
szept. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok. Közben most eszembe jutott még 2 karakter: Ferenczy Orsolya kb. 20 év után találkozott újra egykori évfolyamtársával, Vermes Tiborral, hogy elmondja Neki, Ő a lányának, Noéminek a vér szerinti apja, Tibor pedig bevallotta, hogy évek óta meleg. De meghívja Orsiékat magukhoz vendégségbe, ahol bemutatja az élettársát is (az Ő nevét már nem tudom, 1x szerepelt csak)
szept. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ez nem biztos, hogy teljesen így van, mert a Szomszédokban volt Oli úr aki igen gyanús volt ilyen téren. Mondhatni eléggé valószínű, hogy meleg volt.:) Őt egyébként Bajor Imre alakította a sorozatban és a jellegzetes "Csóközön" köszönés is tőle ered: https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..
szept. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Aki nem hiszi a Vili bás kontentet, nézze újra a sorozatot, vannak benne árulkodó jelek. De ha nem akarod az összeset, akkor itt van a teljesség igénye nélkül: 125., 211., 1456., 8655. epizódok.
szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Bocs, rosszul linkeltem be: https://www.youtube.com/watch?v=qVfUgibu7rM


#7 voltam.

szept. 16. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!