Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van olyan romantikus meleg...

Van olyan romantikus meleg regény wattpadon ami tényleg jó, és magyar karakterek vannak benne? Amit eddig olvastam és nagyon tetszett: Ezt felvetted, Csillaghullás, Hogy is mondjam..

Figyelt kérdés

2023. szept. 30. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Én ezt olvastam nemrég, és nagyon tetszett.


[link]

2023. szept. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Fantasy nem tudom, bejön-e, de szerintem ez nagyon jó. És az írónak van még sok hasonlója fent ugyanebben az univerzumban.


[link]

2023. szept. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy kicsit szomorú, de nekem nagyon tetszik. Nagyon szép történet

2023. szept. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2023. szept. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Milyen az a meleg regény? Seggbek*r egy csávó regényt? Ott maszturbál a libri polcain minden férfira? Esetleg beleül egy könyvjelzőbe?
2023. szept. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5


Amikor nem mered egyenesen kimondani, hogy szűk a látóköröd, ezért inkább bemutatod 👍💩

2023. okt. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

#6

Csak nem értem, hogy lehet egy könyv b*zi. Az Amerikai Pszichó sorozatgyilkos könyv?

2023. okt. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7


Figyelj, bebizonyítottad, hogy a seggedben van a fejed, nem kell tovább mondogatni. Ha tényleg csak nem értenéd, miről van szó, szimplán rányomtál volna valamelyik linkre, hogy megtudd, de nem. Neked mindenképpen le kellett írnod, hogy ignoráns vagy, és bele kellett kötnöd valakibe, aki nem is ártott neked azzal, hogy kiírta ezt a kérdést, és mindezt azért, mert... Miért is? Mert annyira raging homofób vagy, hogy muszáj minden olyan helyen megjelenned mocskolódni, ahol megjelenik a "meleg" szó? Vagy szimplán akkora paraszt vagy, hogy minden kérdésben keresel valamit, amibe beleköthetsz, és válaszban nekiállsz piszkálni minden kiírót? Bármelyik is a válasz, csak gratulálni tudok, szerencsére kevés ilyen mocsok létezik, mint te 👏👏👏

2023. okt. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!