Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a kedvenc filmetek?

Mi a kedvenc filmetek?

Figyelt kérdés
Kifogytam film ötletekből, lényegében mindenre nyitott vagyok. Az a film ami eszedbe jutott nem véletlenül kedvenc és engem érdekelne mi az. Köszi a válaszokat!:)

szept. 14. 09:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ponyvaregény.
szept. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz lenne felsorolni, de újabban a Futballmaffia (Rise of the footsoldier) című 2007-es brit gengszterfilm. Az egyik legszórakoztatóbb film, amit életemben láttam. Van 5 folytatása is és bár nem annyira faszák, mint az 1, de azok is nagyon ütősek.
szept. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A Bukás – Hitler utolsó napjai (2004) – rettentő jó színészek vannak benne és nagyon jól átadta az egészet, nagyon nyomasztó pont ezért volt jó.

Ugyanezt tudom elmondani a 2017-es Büntető ököl című filmről nagyon nyomasztó érzést keltett bennem amit más film nagyon nem tudott emellett a történet is nagyon érdekes, jó.

Ha esetleg szereted a régebbi filmeket ajánlom Clint Eastwood filmjeit!

szept. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét kedvencem nincs, inkább olyan filmeket mondok, amiket már többször láttam, emlékezetesek, de bármikor újra tudnám nézni:

Az Álmos-völgy legendája (1999)

Viharsziget (2010)

Halálsoron (1999)

A tégla (2006)

Kémek a Sasfészekben (1968)

Kelly hősei (1970)

szept. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Kedves Vezető ***** válasza:
100%
5. Elem
szept. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Említhetném az all-time kedvenceim, de az első Predatort és a Grand Budapest Hotelt szerintem már biztosan láttad, úgyhogy inkább nézd meg (vagy nézd újra) a Jákob Lajtorjáját.
szept. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A tizedes és a többiek
szept. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Spionfióka

Jump street 21-22

A Kém

Imádlak utálni


komolyabb akciófilmek

Die Hard 1-2

Halálos fegyver 1-2

Az utolsó cserkész

Predator


Történelmi/kaland

Gladiátor

Ben-Hur

Rettenthetetlen

szept. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
James bond, Taxi
szept. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok benne, hogy lesz ezek között olyan, amit már láttál, de amit esetleg még nem, csak ajánlani tudnám, hogy pótold, ha szereted az adott kategóriát. Nem azt mondom, hogy mind a legnagyobb kedvencem, de egyszer mindenféleképp élvezetes volt őket végignézni:


Akció:

A vér kötelez (1993-as), Féktelenül, Időzavarban, John Q, Mátrix (első), Mobil


Dráma:

A jövő kezdete, A remény rabjai, Amerikai szépség, Arc, Befejezetlen élet, Donnie Darko, Egerek és emberek, Életrevalók, Forrest Gump, Gran Torino, Halálsoron, Las Vegas végállomás, Ollókezű Edward, Tökéletes világ


Thriller / Horror:

8 mm, 1408, A holló (régi), Hetedik, Kiképzés, Memento, Összeomlás, Penge (első), Téboly


Vígjáték:

A bájkeverő, A séf, A szomszéd nője mindig zöldebb, Az 50 első randi, Az ember aki túl keveset tudott, Bilko főtörzs, Csapás a múltból, Diszkópatkányok, Drakula halott de élvezi, Furcsa pár 2, Hivatali patkányok, Idétlen időkig, Jöttünk láttunk visszamennénk 1-2, Leharcolt oroszlánok, Még zöldebb a szomszéd nője, Nekem 8, Oscar, Paulie, Pofa be, Távkapcs, Üldözési mánia, Vissza a jövőbe 1-2-3

szept. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!