Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondolsz? Bukás lesz...

Mit gondolsz? Bukás lesz ismét a DC?

Figyelt kérdés

Annyi próbálkozás volt már, vajon miért nem adják fel?


Szerintem jót tenne egy nagy szünet ezeknek a filmeknek a szüneltetésében, vagy teljesen más karaktereket megközelíteni...

Én biztosan arra szavaznék hogy olyan karakterek kapjanak filmet mint Poison Ivy, Vixen, stb... nem egy újabb superman film...


Rengeteg sorozat, és film készült már, aminek véleményem szerint a bő 60% kuka...

A kedvencem a wonder woman 1, aquaman 1 volt. A többi film hát... megnéztem de maximum jelenetek, szereplők voltak benne amikre aztmondom hogy korrekt volt. Margot Robbiet imádtam mint harley de maguk a filmek... borzalmasak.


Ez mellett mire megszeretsz egy karaktert, eltűnik, vagy lecserélik... persze a marvel tudja farkast a mai napig hozni ugyanazzal a színésszel.



szept. 6. 08:32
 1/6 Kedves Vezető ***** válasza:
24%
A The Boys kinyírta, komolytalanná tette mindkettőt.
szept. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
szerintem a woke-ság fogja megölni a dc-t, marvelt is ez tette tönkre, star warsnál is ezért megy a hiszti jogosan
szept. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kedves Vezető ***** válasza:
44%

Ez meg a másik, a PC alapból egy irányelv ma minden filmhez, játékhoz.

Nem hiszem amúgy hogy kinyírják, inkább átalakul.

Gondolom jön majd fekete Superman, Kínai Wonderwoman, Fekete Amerika kapitány már van🤦🫣🙄

Aki úgy néz ki mint Express a Boys ból.

Szóval lesz itt még fekete Farkas is.

Nem mintha ez lenne a legnagyobb baj, sokkal inkább az hogy ezek szempontok ma.

szept. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem is ez a baj, hogy máshogy néznek ki a megszokott hősök, vagy hogy épp meleg lesz, hanem hogy a sztorit a woke-ra építik rá, a karakter személyiségét a woke-ra írják rá, nem háttérbe rakják, hanem ki hangsúlyozzák, ez, ez a baj
szept. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kedves Vezető ***** válasza:
100%
Igen.
szept. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lesz sikeres.
szept. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!