Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a star wars...

Mi a véleményetek a star wars lázadók cimu sorozatrol?

Figyelt kérdés
aug. 27. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:

én csak elkezdtem, 5 részt láttam, nekem nem jött be, a sztori nagyon gyerekes volt számomra, az animáció pedig eléggé gagyi, nem láttam semmi potenciált benne, így 5 rész után kaszáltam


lehet később beindult volna, de biztos nem szenvedek meg több részt

aug. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1. meg a 2. évad tényleg nagyon gyerekes de a 3. évattol beindul nagyon a sorozat
aug. 28. 10:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Langyosan kezd, tényleg eléggé gyerekes az elején sztorira is és animációra is, de szépen fokozatosan, részről részre egyre jobb, a második évad vége már hardcore Star Wars minden szempontból. Szerintem ha nem is a legjobb sorozat összességében, meglepően jó (ha nem számítjuk ugye az első néhány részt).
aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ugyan úgy voltam mint az első, 6-7 részig néztem, nem tetszett, az egész erőltetettnek tűnt, szokásos sablonos történetként indul, mint bármelyik más mese, csak ebben egyszerüen semmi extra nem volt, unalmas volt, így én is dobtam


de sok ismerősöm dicséri, sőt nekem ajánlották ezt, úgy kezdtem el, sok haver mondta nekem, hogy az első pár évad gyenge de megéri meglesni, viszont nem volt türelmem hozzá, nem tetszett


ez az egész amúgy a Shield sorozatra emlékeztet, annak is nagyon rossz az első évadja, hihetetlenül rossz, de aztán nagyon durván beindul

aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem rossz ...

A Clone Warshoz képest viszont gyermetegnek tűnik.

Összeségében nézhető,inkább ajánlatos megnézni,mint nem.Sok fontos cselekmény és esemény történik pl.:Darth Maul meghal,több inkvizítor,köztük a Nagyinkvizítor,Ezrából Bridgerből Jedi lesz,Kanan Jarrus hősies halált hal,feltűnik három klón(név szerint:Rex,Wolffe,Gregor),Lothal irányítása kicsúszik a birodalom kezéből és még sok más...

aug. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!