Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményed az új Doctor...

Mi a véleményed az új Doctor Who sorozatról ,ami a disney+ van?

Figyelt kérdés

jún. 12. 18:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
24%

Dr Black

Nálam instant kuka az ilyen néger/kínai, stb propagandás cucc.

Azzal "tudom" nem támogatni ezt az irányt, hogy nem nézem.

jún. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Gyenge, mondjuk a régit sem kedveltem.
jún. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A saját nézőpontom:

Én nem teljesen értem, ha akartak egy meleg Doctor who sorozatot, akkor miért nem csináltak spin-offot Vastrával és Jennyvel? Azokat a karaktereket sokan kedvelték.

Plusz mintha nem értenék, hogy miért kezdték sokan nézni Tennant vagy Smith alatt. Azokkal a színészekkel pont azokat vonzották be, akiknek most a női Doktorral, meg a meleg Doktorral imponálni akarnak. A női Doktor és a meleg Doktor elüldözi ezt a közönséget.

Russellnek ezt tudnia kéne, mert meleg és korábban pontosan tudta, hogy mi kell a nézőknek, akik nem pusztán a sci-fi/fantasy miatt nézik.

Bár lehet csak vénségére megváltozott az ízlése.

Nem magunkat akarjuk látni a főszerepben (arra ott az életünk), hanem karaktereket, akikbe bele lehet szerelmesedni. xD

Jaj, mikor értik meg már a Disneynél?

Ha nem tudnak olyan jó karaktereket írni, mint Jack, Vastra vagy Jenny, akkor elhagyhatnák ezt a vonalat, mert nem lesz, ami a képernyő előtt tartson.

jún. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem értem most én sem ,hogy miért kellett a disneynek is elkezdeni ezt az lmbtq-s marhaságot.
jún. 12. 19:18
 5/11 A kérdező kommentje:
Főleg a doctor who-nál!
jún. 12. 19:19
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem a disney kezdte el, de ő vitte rossz irányba.

Amíg nem teszi rá a kezét a disney valamire, addig általában az lmbtq is működni szokott. Mostanában valami náluk sokszor félremegy.

[link]

jún. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Korábban is volt benne lmbtq, ami abszolút jó illett a sorozatba, vicces volt vagy kedves volt, egyszerűen nem volt miért fennakadni rajta. De a who-val is belecsúsztak abba a pocsolyába, amibe mostanság annyi mindennel. Ez az erőltetett lmbtq rettentően unszimpatikus, nem a téma miatt, hanem a tálalása miatt. Egyszerűen nem értem, miért nem lehet úgy szőni bele ezt a témát a filmekbe, sorozatokba, hogy ne azt érezze az egyszeri néző, hogy ezredszerre is ugyanúgy tolják a képébe, hogy itt van nesze, nézzed, nehogy ne jusson el hozzád is, hiszen a csapból is ennek kell folynia. Sajnálom, hogy a who is erre a sorsra jutott. Jobb lett volna a régebbi hozzáállást megtartani, és úgy tálalni az lmbtq témákat, ahogy régebben. Azt tökre szerettem. Ezt a mostani trendet viszont rettentően unom, pedig amúgy semmi bajom senkivel, bárkit is szeressen, bárminek is vallja magát.
jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal abban, hogy elég liberálisnak tartom magam ahhoz, hogy ne akadjak fönt LMBTQ+... témáktól, viszont ez már nekem is túlzás, ami most megy, és megértem, hogy miért lett újraszámozva a sorozat, mert ez már tényleg szinte spinoff...


Azt is hadd tegyem még hozzá, hogy a nemi identitás téma túltolásán túl engem a Doktor nemi vonzódásaival való foglalkozás eleve felháborít és kikérem magamnak, mert szerintem a sorozatnak tabuként kell kezelnie a Doktor személyét, ami már Jodie-nál is rezgést... Az, hogy melyik útitárs vagy más van beleesve a Doktorba, az nem érdekel és nem zavar, de a Doktor nemisége legyen már érintetlen tabu, könyörgöm!!!


Ezen kívül pedig a Disney hatása a musical elemekkel megtűzdelt tudományos-fantasztikus sorozat, márpedig én nem szeretem a musicaleket, ergo ezt az újítás sem szeretem, hogy egyszer csak dalrafakadnak a szereplők, ne, légyszi ne ebben a sorozatban történjen mindez! Ezért is eddig a Bumm című rész tetszett a legjobban a jelenleg futó évadból, az eddig megjelentek között, mert legalább abban nem énekeltek...


Szóval én nem örülök neki, hogy Disney termék lett, mert nem tett jót a sorozatnak szerintem, de úgyis nézem tovább, bár remélem, hogy még jó is lehet!

jún. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A korábbi részekben tudták nem zavaróan csinálni, legalábbis engem Jack Kapitány vagy Vastra és Jenny abszolút nem zavartak, de a Doktor korábban egy olyan karakter volt aki nem mozdult rá csak úgy akárkire. Az hogy már nem csak a sorozatba teszik bele, hanem konkrétan a Doktor karakterét alakítják át az nekem sok. Egyszer megnézem az új részeket is, de már nem fogom 100-szor is újranézni őket, mint ahogy a korábbi részekkel tettem.
jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Már Capaldi alatt feladtam a sorozatot, pedig még a Torchwoodot is élveztem.
jún. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!