Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik rész a kedvenc az...

Melyik rész a kedvenc az Alien sorozatban?

Figyelt kérdés
A részek a történet szerinti időrendi sorrendben:

aug. 20. 12:42
A kérdező szavazást indított:
Alien vs. Predator – A Halál a Ragadozó ellen
Alien vs. Predator – A Halál a Ragadozó ellen 2.
Prometheus
Alien: Covenant
Alien - A nyolcadik utas: a Halál
Alien 2. - A bolygó neve: Halál
Alien 3. - A végső megoldás: Halál
Alien 4. – Feltámad a Halál
Alien - Romulus
15 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Hát inkább a játékok, mint az Alien: Isolation és az Alien versus Predator 2.

Ezeken szórakoztam a legtöbbet és ezek után már az egyik film sem tudja visszaadni ugyanazt az élményt, mint amikor én lehetek az egyik karakter vagy a xenomorph vagy a predator.

Az új filmnél csak az járt a fejemben, hogy sétáljak ki és telepítsen újra az Isolationt inkább. Vagy amikor lövöldöztek, akkor azon járt az eszem, hogy a mozijegyek árából meg tudnám venni az Alien: Dark descentet leárazva.

aug. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Az összes jó viszont nekem az elsō a kedvencem(nyolcadik utas a halál)
aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kedves Vezető ***** válasza:
89%
Alien (1)
aug. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
87%

Romolust meg nem lattam


nekem mind a 4 tetszik, mivel szeria indito volt ezert 1et jeloltem be

azzal rengeteg alapot lefektettek


ha avp2 a requiem az tenyleg a legkevesbe tetszo film


amugy a Predators (Ragadozok) 2010 nagyon tetszett annak folytatas jo lenne akar oszevonva avp3 ba

aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

2 napja néztem meg a Romulust moziban. Számomra csalódás volt. Egyszer nézhető, de nem olyan jó, mint ahogy beharangozták.

aug. 20. 14:20
 6/10 HalkHogen ***** válasza:
100%
Az első és a harmadik. Szokás lehúzni a harmadikat, de szerintem remek a történet, a szereplők, a hangulat. A zene és a fényképezés is ott van a szeren.
aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre válaszolva: 1. rész! A hangulat, a színészek és talán a helyszín miatt, de minden működik. Nem mellesleg egy kérdésre kért szubjektív válasz miért van lepontozva?
aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálam egyértelműen a 2. Alien az etalon. Mivel az elsőben mai fejjel már nagyon kevés esemény történik és mégis filmművészeti remekmű, ezért Romulus-szal együtt második helyen. Így tovább: 3. Alien, 4. Alien, 1. AVP, Covenant, 2. AVP, Promi.

A 3.-4. Alien számomra csak rémálomként és nem valós idővonalként értelmezhető. Az 1. AVP-vel sok konkrét gondom nincs is, csak túlságosan laza lett. A Promi pedig egy értelmezhetetlen nagy nulla, az eredeti "Alien: Prometheus" kellett volna még 2009-ből.


35/F

aug. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 2. AVP magyarul valójában "A Halál a Ragadozó ellen 2. - Aliens versus Predator" lett - így kitekerve, mert a sok különböző Alien-Halál után számot akart az InterCom.
aug. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a Resident Alien a legjobb
aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!