Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért utálják sokan a Zimmer...

Miért utálják sokan a Zimmer Feri című filmet?

Figyelt kérdés

aug. 9. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Mert a szokásos Tímár Péter-féle bohóckodás, ami akkor is ciki volt, ma már végképp az.

Ráadásul olyan hakni jellegű, amikor minden akkori celebet belesűrítenek eg mozifilmbe.

aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem utálom.
aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

Én egy celebet sem tudok abból a filmből.

Egyébként a film nem jó, és a visszafelé mozgásos effektet már elsütötte a Csinibabába. Én személy szerint nem csípem sem Reviczkyt, sem Pogány Juditot, de ettől még lehetne jó.

Lehetne nézhető, de túlzásba vitt egy csomó dolgot. Egy pont elsütni háromszor sem jó ötlet.

aug. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3: tűloztam, de arra a tipikus fogásra gondolok, hogy pl. egy Növényi Norbertet beleteszek egy mozifilmbe, de szerintem Galla Miklós is inkább húzónévnek van ott.
aug. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Növényit láttam színházban is. És akkoriban még nem abszolút dilettánsok kaptak szerepeket, mint pl. az ÉNB-ben. Semmi tehetsége sincs hozzá. Galla akkor még nem őrült meg.
aug. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!